Ebedi Kapı Lag Problemi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ____GERMANY____ tarafından 18 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar, Ebedi kapıda 300. dalgaya kadar sorunsuz lagsız bugsuz geliyorum. Fakat 300. Dalgada gelen Uber Tallonlar geldiği esnada, gemim haritanın diğer ucunda olmasına rağmen birden hasar alıp patlıyor. Ve bu durum tam 4. ye oldu. Peşpeşe son 4 yapışımda da aynı yerde aynı biçimde patlıyorum. Boşa giden zaman ve cephane de cabası.. Bunun sebebi, çözümü nedir ??

2. belki lag değil uber tallonların menzili de artmıştır 300. dalgaya gelen arkadaşlarınıza sorabilirsiniz isterseniz iyi bir dalgaya gelmişsiniz 4 kere :)

3. 300 ü devamlı olarak geçiyorum uzun süredir. Fakat son 4 seferdir bu durum yaşanmakta. Menzille alakalı bir durum değil, tallonlar mapin diğer ucunda :) Petim orda takılı kalıyor ve gemi patlıyor. :)