Duyuru Ebedi Kapı Npc Sıralaması

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve PiecesS tarafından 11 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. InYourFace

InYourFace User

Teknoloji açtım kalkan fulleme ve hasar verdikçe can basma halletim ama 66.dalgada yaratıklar görünmediği halde vurdu bana patladım.Tekrar girdim sunucu bağlantı koptu dedi tekrar geri girdim 2. kez patladım etkinlik yapmışlar ama herzaman ki gibi kusurlu ve gereksiz ödüllerden eirlerin olduğu görevleri yaptım kapının bi ehemniyeti yok...

2. yaramaz35

yaramaz35 User

Evet muhtemelen oyunun genel bağlantı sorununa denk geldin ama merak etme telafi etmezler , boşuna hak aramana gerek yok hepimizin başına geldi

3. InYourFace

InYourFace User

hahhaha aynen bu oyunda hak aramak çölde su aramaktan zor :D

yaramaz35 bunu beğendi.
  4. Tekrar deniyecen şans şans şans ben de 100. Dalgada hooligan npclerine hic bir sey yokken baglanti koptugu icin patladim ne yapalim etkinligi yapmaya devamm bu arada sizin gemi vurus kalkan can neydi derseniz daha cok yardimci olabilirim

5. InYourFace

InYourFace User

solace prometheus 32 tane 14 seviye 3 tane 15 seviye x3 prombesli giriyorum ortalama 40-50 bin arası hasarım var kapının mantığını kavradım fakat bağlantı kopmasından dolayı ilerleyemiyorum 66 seviyede başıma öyle geldi tekrar denedim 40 küsürlerde aynı problemi yaşadım salak gibi uğraşıyorum gerek yok ya ihtiyacım olan eir görevlerini felan yaptım zaten bitirmek yada sıralamaya zorlamak şart değl bu oyun herzaman güçlüyü daha güçlü zayıfı daha zayıf yapmakla meşgul kapıyı saldım hafta sonuna kapı yetiştircem argem full değl zeta yapıp argelerimi tamamlamak için dosya kasacam.

6. Ne yalalim ben de oyun hatasi mi diyeyim bilerek mi diyeyim 101 de 1. Sinde baglanti koptu hatasindan 2. Sinde ise haritaya atladigimda npc yoltu f5 attigimda ise vagrantlar tarafindan patladigim icin kapi cop oldu gitti

InYourFace bunu beğendi.
  7. InYourFace

InYourFace User

Ya şaka gibi ya güçlendirici almışım görev bitirecem şuan oyuna hiç giremiyorum anasayfam açılıyor hanga değiştim çerez sildim modem resetledim ama yok cilent yükleniyorda kalıyor bi etkinlikte oyunu batırmasalar şaşıracam ya rezillik ya...