Destek Ebedi Kapı Sıralama Ödülü

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve XXDEJAVUXX__ tarafından 30 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
 1. ben edebi̇ kapida siralamaya gi̇rdi̇m ama ödüller gelmedi̇ bana yardim ederseni̇z sevi̇ni̇ri̇m admi̇nler
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Nisan 2020
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konu başlığı ve mesaj içeriğinin tamamını büyük harfle yazmak yasaktır. Konu başlığı tarafımca düzenlenmiştir. Gelecek mesaj ve konularınızda Forum Kurallarına uymanız konusunda sizi uyarmak zorundayım.

  Öncelikle Solace gemisine sahip olmanız gerekmektedir. Sıralamanızı Etkinlik Sıralaması> Ebedi Kapı Etkinlik Sıralaması bölümünden teyit ediniz. İlk 50 oyuncu içerisinde ve sıralama ödülünüz hesabınıza iletilmemesi durumunda Support Takımımız ile iletişime geçiniz, en kısa sürede size yardımcı olacaklardır.

  İyi Forumlar
   
 3. etkinlikten sonra oyuna girince ekranda pencere cikiyordu odulleri aliyordun, eger o pencereyi gorduysen oduller gelmistir. etkinlik siralamasindan nickini bir daha kontrol et
   
 4. Sayın adminim gemide solace filan var etkinlik sıralamasında 29. sıradaydım supporta 1 haftadır yazdım geciktiriyorlar. Bu konu hakında yardımcı olursanız sevinirim solace tasarımı tekte gelse yeter.
   
 5. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Ebedi Kapı etkinliğinde sırlamada olduğu halde ilgili sıralaması için olan ödüllerin hesabına aktarılmaması sorunu yaşayan oyuncular mevcut. Bu sorun tarafımızca rapor edilmiş ve çözülmesi adına teknik ekip tarafından bir script çalıştırılmıştır. Scriptin çalışma hızı biraz düşük ama nihai olarak script çalışması bittiğinde bu sorunla karşılaşan tüm oyunculara ödülleri hesaplarına aktarılmış olacaktır. Sabrınız için teşekkürler.
   
  Minerva bunu beğendi.
 6. İşallah öyledir adminim emeğimizin hakkı karşılıksız kalmaz.
   
 7. künefe

  künefe User

  Bekliyoruz adminim daha çözemedilermi 1 ay olcak neredeyse herkese tasarımlarıyla geziyor :(
   
 8. t....1122

  t....1122 User

  sayın paradoks adminim.(söyleyeceklerim bu konu ile alakalı degildir.)
  aylardır şeref buğu yapıldıgına dair support ekibine yazmaktayız. Ama bize verilen yanıt şu bu durumdan ötürü özür dileriz en yakın zamanda gereken yapılacak diye. ama aylar geçti üstünden adamlar hala rahat rahat oyun oynuyor.Hatta adam artık hiçbir cezai işlem yapılmadıgını bilgi için 1 orgeneral(18 lv)2 general (17 ve 18 lv) 1 tümgeneral 1 kurmay albay 5 tane albay yapıp aynı klanda topluya biliyor. Not: acemi binbaşı ve kurmay binbaşı sayılarını artık sayamıyoruz bile.
  artık bu konuda bize en yakında zamanda diyip ( aylar geçmesine ragmen hiçbir işlem yapmıyorsunuz) bizi geçiştirmeyin.
  ÖRNEK OLARAK: GLOBAL AVRUPA 1 serverine girip şeref sıralamına bakmanız yeterli ilk 10 da 4 tane şeref buglu hesap var.
  [​IMG]
   
 9. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Lütfen farklı konular içerisinde konu bütünlüğünü bozmayınız. Yapılan Bugları tespit etme işlemi Merkez Ekip tarafından yapılmaktadır.
  Yapılmış olan buglarda az veya çok kavramı yoktur, oyuncunun Orgeneral olması veya kendini binbaşı yapması arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. Kabul ettiğimiz Oyun Kuralları gereğince bu gibi haksız kazanç yolları yasaktır. Yapılması gereken işlemin uzun süreçli olduğunu, sanal ortamda olduğumuzu ve yapılan her işlemin sayılar gibi belli karşılıkları olması sayesinde çalıştırılacak bir script işlemi ile kolayca bu hesapların bulunup gerekli cezai işlem alabilceğini söyleyebilirim.
  İyi Forumlar.
   
 10. t....1122

  t....1122 User

  -yapılan her işlemin sayılar gibi belli karşılıkları olması sayesinde çalıştırılacak bir script işlemi ile kolayca bu hesapların bulunup gerekli cezai işlem alabilceğini söyleyebilirim.-
  bu kadar olsaydı eger bu kadar üstünden zaman (1ay dan fazla) geçmezdi bu konuda gereken yapılmayacagı gün gibi acıktır.
  PARADOKS adminin bu konuya sessiz kalmayacagını bilgim için ona yanıt olarak yazdım
   
 11. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Script oluşturulup yapılması anlık bir olay değildir ve oyundaki diğer problemler de varken hepsinin aynı anda çözülemeyeceğinin siz de farkındasınızdır. En kısa sürede gereken script çalıştırılacaktır. Yapılan haksızlıklar cezasız kalmayacaktır.

  İyi forumlar.
   
 12. t....1122

  t....1122 User

  sizlerde haklısınız 1 ay gerçekten cok ama cok az bir süre :D
  gerekli ceza işlemleri bizler oyunu bıraktıktan sonra daha yapılmıyacaktır.
  bize anlatmak istediginiz şeyler maalesef bu.
  anladıgımız kadarıya adminler bile artık oyuna giripte acaba bu oyuncuların bir sorunu varmı yokmu diye umursamıyorlar artık bizler artık bu durumun ne kadar vahim olduğunu anlıyoruz ama sizler bunun için artık birşey yapmıyorsunuz
  sonra biz bu konuşmaları yapıyoruz diye uyarı alıyor gerekli cezai işlem oluyor ama oyunda bug yapanlar hala devam ediyor. bu gerçekten cok iyi birşey
   
 13. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Farkındaysanız oyundaki lag sorunları büyük ölçüde çözüldü şeref bugu kullanan oyuncuların çoğu banlandı. Kalan oyuncular da en kısa sürede banlanacaktır. Bu sorunların hepsinin aynı anda çözülmesi gayet zor olduğundan sırayla çözüme kavuşturulmaktadırlar.

  İyi forumlar.
   
  Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.