Öneri Ebedi kapı Sıralaması [ HARARET]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve caglaykaan tarafından 10 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hararet bekleme iyileştirmesi

1. Gelsin

oy sayısı 14
    87,5%
  2. Gelmesin

oy sayısı 2
    12,5%
  1. caglaykaan

caglaykaan User

Yeni gelicek olan Ebedi kapı sıralamasında bekleme desteği %75 geçemez yazmışsınız. O zaman bu etkinliği getirmeyin zaten hararet olsada olmasada %75 bekleme desteğimizi triskelion ile elde edebiliyoruz. Bir anlamı kalmıyor yani buna bir düzenleme gelmesi şart bu böyle olmaz

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  2. leylü

leylü User

Sen de triskelion var fakat sen de triskelion olması herkeste var anlamına gelmiyor ve bu açıdan bakıldığında hararete -%25 bekleme getirmelerinde bir sakınca görünmüyor.

Not: Triskelionum var.

3. caglaykaan

caglaykaan User

Tamam herkeste triskelion yok zaten ama hararet getiriyorsun %75 geçmiyor o zaman bir anlamı kalmıyor en azından kapı daki beklemeleri alsak %85 90 na bile çıksa yeter

4. leylü

leylü User

Bir oyuncu olarak taleplerini anlamakta güçlük çekiyorum.

İstediğin şey gayet anlaşılır aslında %100 destek yapayım elimi sallayarak ebg döneyim : ))

Bırakta oyunun bir zorluğu olsun bu kadar kolaycı olmayın arkadaş.

Beğenmediğin %75 destek berserkerin hasar alınmaz (mavi) özelliğini örnek olsun diye bunu gösteriyorum 1.30dan 45 saniyeye indiriyor
    (3 aşağı 5 yukarı )

Bundan fazlasını istemek ve beklemek Kolaycılıktan başka bişi değil.

Ayrıca bekleme süresinde azalmayı sabitlemek oyunun nadir yaptığı düzeltmelerden biridir :)

kaptan34 bunu beğendi.
  5. caglaykaan

caglaykaan User

Şimdi Kardeşim eskiden triskelion olmadığı zaman destekler %50 oluyordu hararetten %25 geliyordu etti %75 hermes %10 etti %85 ebedi için de de minimum %10 buluyorduk %95 destekle dönüyorduk. Şimdi oyuna bir triskelion eklenmiş gitmişler %75 e sabitlemişler. Eskiden böyle dönebiliyorsak şuanda bunu dönebilmeliyiz. Bundan fazlasını istemek kolaycılık değil eskinden zaten % 90 -95 arasında bekleme ile dönüyorduk.

6. TanrıEru

TanrıEru User

anlamsız bir dengeleme çünkü destekler triskalon hermes bunların hepsini aynı anda kullandığımda bekleme sürem %85e düşüyor olmalı çünkü bunlar oyunun içinde var olan ve oyunun bilerek getirdiği şeyler kapıdaki destekleri harareti geçtim ben maliyetini ödediğim ve oyunun bana sunduğu destek ve droit tasarımından verim alamıyorum bu saçma dengeleme yüzünden %75 sınırlamasının hiçbir mantığı yok

Dontforgetme ve caglaykaan bunu beğendi.
  7. 75 dusuk bir deger zaten hararette ek bir seye gerek kalmadan 20k uri ile 75e ulasilabiliyordu, 85 90 olsa bi nebze kabul edilebilir. suanda arkadaslarin dedigi gibi hermes ve triskelionunuz ya da hararet varsa direk bir bonus bosa gidiyor. kapi destegini almayiz onu gectim ama kastigimiz itemden yararlanamiyoruz. oyun beni cok sever ben hydra alip malzemelerimi harcarsam %100 geri gelir benim almami bekleyin :)

8. Hararet saatinin hiç bir anlamı kalmıyor. oyuncular o saatlerde daha cok aktif olmaya calışıyordu şimdi o kadar keyif vermez

9. leylü

leylü User

Hararet saatinin bir anlamı kalıyor oyunda full olmayıp triskelionu olmayan arkadaşlar var.
    %75 düşük bir değer değil oyunun bozukluğu 75 gayet yeterli bir oran.
    Evet bekleme süren %85e düşüyor olmalı benimde hermesim triskelionum var benimde öyle olması lazım ama asla böyle bişi istemiyorum.
    orcustan kurtulmaya çalışırken 10sn bir yetenek basan berserker kimse istemez.
    Ek olarak bunları tartışmamızın nedeni oyunun merkez ekibinin becerisizliği.
    Ama dediğim gibi bekleme süresini sabitlenmesini destekliyorum ve olumlu bakıyorum.
    Umarım orcusada bir el atarlar ve saçmalıkların olmadığı herkesin istediği gemiyi oynayabiliceği bir darkorbit tekrardan görürüz.

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. TanrıEru

TanrıEru User

%85 olmalı olmak zorunda saçma sapan dümdüz gemiler kullanmak yerine herkesi yetenek gemilerine itecek bir gelişmeydi bu maplerde görmediğimiz mimesis berserker keres disruptor gibi gemiler sadece 1haftada bile görünür olmuştu bu gemiler yetenekleriyle var olan gemiler.

Ayrıca bu sınırlamayı desteklemene de anlam veremiyorum triskalonu almışsın hermesi almışsın yani sen de %85 yetenek kısaltmaya sahip olacağını düşünerek hareket etmisşin şimdi buna sınırlama gelmesini nasıl mantıklı bulduğunu anlamak cidden güç orcusa şu haliyle rakip olabilecek gemiler sadece ve sadece berserker holo mimesis disruptor tarzı gemilerken bunu destekliyor olman daha da garip geliyor bana

11. @hayaligenc

12. leylü

leylü User

Aslında desteklememin sebebi gayet açık ve net dengesiz bir oyununun daha fazla dengesizleşmesini istememem.

Orcus gibi bozuk bir geminin önüne diğer gemileride veya diğer nitelikleri bozarak geçilmemeli orcusun zayıflatılması yeterli.

13. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Etkinlik ve içeriklerine Merkez Ekip karar vermektedir. Bu durumda ne yazık ki bir değişiklik yapamıyoruz.

Bu konu ile alakalı sorunlar halen devam etmektedir. Bir iki etken durum var bunlar da takım içi bilgi olarak tutulmaktadır. İlerleyen süreçlerde genel paylaşım yapılacaktır.

İyi Forumlar Dilerim.