Geri bildirim Ebedi Kapı Soğuması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TRANK2092 tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TRANK2092

TRANK2092 User

1 gündür oyuna girmedim bu sabah etkinlik geldi sabah kapıya girdim ve şimdi çıkmak zorunda kaldım bunun sebebi 150. dalgadan itibaren uridium atmamaya başladı . 3 5 bir şey değil direkt 0 uridium atıyor .. neyse dedim kapıdan çıktım kristallin kesiyim dedim 4 uridium verdi ???? nasıl ne ara soğumaya girdim anlayamadım . Kapı içerisinde de mi soğumu var ???

2. *DangDang*

*DangDang* User

sen yine iyisin bende 100.ncu dalgadan sonra vermemeye basladı hiç urıdıum yok

3. ℓαηeт

ℓαηeт User

kapi nerde hangi harita

4. 100.dalga civarında başlıyor uri vermemeye genel bir durum.

Ama oyun içinde sorun mu yoksa bilerek mi yaptılar bilmiyorum bekleyeceğiz :D

5. 1-2 gün ben girmeyeceğim kapıya belki iyileştirmeye gidebilirler geri dönüşlerden dolayı.

6. Ebedi Black Light kapısı 100. dalgadan sonra uridium vermiyor bu kapıyı yapmak bence hiç mantıklı değil darkorbit nasıl bir kapı getirmiş anlamak mümkün değil o kadar çok malzeme harca ama karşılığında hiç yani hiç birşey yok enteresan bu kapıyı yapma daha iyi en azından malzeme harcamazsın daha güzel olur saygılarımla..

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  7. Zaten bu durumu raporladılar yönetimde bilmiyorlardır.

Bir kaç güne açarlar ve aldığımız ödülleri geri verirler tahminimce.

O yüzden ben devam ediyorum :D

8. kapı geri alınacak herhangi bir ödül mü veriyo :oops:

9. 100.dalgadan sonra vermiyor.

10. 51. dalgadaki NPCyi nasıl geçtiniz? Bende durmadan DP azalması oldu ve sonunda infilak ettim :(

11. Sep koy gemiye rsb ve x4 karıştır arada insta ema kullanabiliyorsan kullan mümkünse solace ile gir peti aç hiç kaçmadan patlatabilirsin. 51. Dalganın güzel tarafı dalgaya girmeden önce hangara gidip gemini ayarlayabilirsin dalga bittikten sonra tekrar hangara gider istediğin düzende savaşabilirsin
    Bu etkinliğin içeriğini çoğu kişi bilmediği için fazla tedbir alınmadı en önemli hammadde takipçiydi mesela onu kastım 1 hafta kadar rinusk zaten veriyor verilen rinuskla seprom ve rsb birleştirip dalgaları daha kolay geçebilirsin.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  12. taktik için sağolasın cigerim. eksik olma. Ben 51. dalgada böyle güçlü NPC beklemiyordum açıkçası, bir an bir baktım ne DP kalmış ne de kalkan :D

ıııııııı bunu beğendi.
  13. bu kapı bu mantıkla yapılmaz akşam 6 kapıdan çıktım 103.bölümde sabah girdim 9da hala uri vermiyo niye bu kapıyı yapayım ki

14. Hangi NPC hatırlamıyorum ama kaçacaksın ondan öyle dp doldur tekrar kesersin.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  15. teşekkürler sana da ;)

16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kapı içerisinde soğuma yoktur. Belli bir uridium limiti bulunmaktadır. Mevcut bir durum sorun değildir.
    Dilerseniz konunuzun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.