Ebedi Kapı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JΘƘΣΓ○Ʋs○ШΔ∏DΣƬ.RİSE tarafından 28 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Ebedi CPU ürettim panelden baktığımda CPU adedi 0 görünüyor. CPU'yu tıkladım kapı açıldı, kapıya atladım dondu kaldı, tekrar sayfayı yenilemek durumunda kaldım NPC tarafından yok edildiniz dedi ve beni x-1 haritasında başlattı. Bu benim başıma en az 10 defa geldi. Support'a yazıyoruz sonuç yok. Bu kadar emeğin karşılığını nasıl alacağız? Biliyorum Türkiye takımı çok müdahil olamıyor ama düzeltildi denilen şeyler bile hala mevcut. Ne yapacağız, nasıl yapacağız artık bilmiyoruz!

2. keskinniyo

keskinniyo User

Sen yine iyisin iddilara göre bir script çalıştırıldı bug kullanmayanların bile şeref puanları gitti. Oyun bu aralar Polat Alemdar, Memati kafalarında fazla ses etmemek lazım başımıza bir iş gelir falan yazık olur.

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Oyundaki lag sorunu düzenli olarak bildirilmektedir ve sorun üzerinde çalışmalar devam etmektedir. En kısa sürede bütün sorunların düzeleceğini ummaktayız. Bu süre zarfında bir süre daha sabretmenizi isteyeceğiz.

İyi forumlar.