Bug / Oyun hatasi Ebedi Kapı Yöntemsel Bilgi Kaynağı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 29 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,
    bazı oyuncular ebedi kapıdaki stroke npcsini her sabah reset sonrası kesip diger resete dalgayı baştan resetlemektedir

Bunu yapmak isteyen birkaç arkadaş benden konu açıp sormamı rica etti

Her gun 560 dalgada 350m ephonlu şeref almak ve bunu sadece resette npclerin dalgada sıfırlanması ile yapmak herhangi bir program bug vb açmadan

Giş kurallarını ihlal eder mi ?

not : Bence etmez birkaç kişinin ricası üzerine soruyorum .

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  2. referans35

referans35 User

Merhaba özelden yazabilir misin ?

3. malesef forumda özelden konuşmuyorum burdan yazabilirsin

4. oben

oben User

petle ınvoke kestirdiler buradaki çok bilmişler bug değildir dedi ben bugdur dedim aksine çok bilenler nasıl yapıldığının tarifini yemek tarifi gibi verir oldu sonra ne değiştiyse yasak dediler bugu düzelttiler şimdi pet kamufle yaratık kesmeyi düzelttiler.
    chromin etkinliğinde zetanın son yaratığının yavrularını kesip patlayıp tekrara tekrar kesmek suretiyle chromin kasmayı yapıyorlar buradaki çok bilmişler onun tarifini veriyorlar ben bugdur diyorum onlar değildir diyor hala bir düzeltme yapmadılar bakalım nezaman düzelir.
    bir zamanlar lowda bug vardı yaratıkları çıkartıp son 14 sn ye kala sıkabildiğin kadarına sıkıp hasar verip zincirleme ımplus yardımıyla yaratık sayısı artırıp süre bitimiyle birlikte lowdan atılıp hasar verdiğin yaratıkları kesmiş sayılmak suretiyle uri kasılıyordu bug olmaz diyenler vardı bugdur dedik dinlemediler banlama bile oldu.
    karantina kapısında grup sayısını 100lere çıkarıp grubun sonu kapıya giremeden kapıyı bitirip kasmalarmı dersin neler gördük be faik dayı nelerini gördük.
    bu olay bence bugdur ama değildir diyenlerde haklıdır en azından bunu yapanlara ban verme hakları olduğunu düşünmüyorum.
    tıpkı gizli haritada sabah resetini bekleyip çıkış alıp ertesi gün kapıda başlamayı kaldıramayıp oyuncuların kendisi haritayı terk etmemelerini isteyip etmeyenleri banlamaları gibi bakalım yorumlar ne olacak.

5. referans35

referans35 User

anlattığın şeyi anlamadım biraz açabilir misin?

6. -Süpernova-

-Süpernova- Guest

Merhabalar,

GG Kapılarında bir sonraki atlayış ile beraber gelen yaratıkları imha edip bir sonra ki bölüme geçersiniz. Her atlayış yeni bir dalga, her dalgada da daha yüksek ödül ve daha güçlü NPC gelmektedir. Bu yıllardır öte gelen bir düzendir ve GG Kapılarında ki ilerlemenin asıl mantığı budur. Ancak;

- Sabah gelen yeniden başlatmada kapı yaratıkları güncellenmektedir. Bu durumu bile bile bir yaratığı imha etmeyip, sürekli olarak belli bir zorluğa ve belli ödülle hazırlanıyorsunuz. Buda bahsettiğim düzene aykırı bir durumdur. Sistemsel bir açık olarak nitelendirilir ve sistemsel bir açığı kullanarak haksız kazanç sağlayan oyuncular, yaptıkları eylemin ciddiyetine bağlı olarak ceza alırlar.

- Ayrıca bahsi geçen bu durum, merkez ekibe raporlanmıştır.

İyi Forumlar.

7. Kızacaksınız biliyorum ama bu kadar açık cidden sıkmaya başladı artık. Konusu açılmadığı sürece kılınızı kıpırdatmıyorsunuz , insanlar bu bugları normal birşey sanıp kazanç sağlıyor ta ki tüm oyuncular duyup konu üzerinde tartışmaya başladıktan uzun bir süre sonra hareket ediyorsunuz. Verdiğiniz cezalar da keza gerçekten çoğu zaman adaletsiz oluyor. Bazı oyuncuları banlayıp ''iyi gelir sağlayan'' oyuncuları es geçtiğinizi hepimiz çok iyi biliyoruz. Videolu kanıtıyla beraber raporladığımız çoğu oyuncu hala oyunda ve hala bug hile yapmaya devam ediyor.

Sisteminizin nasıl işlediğine gerçekten akıl sır erdiremiyoruz. Bu oyunu yapan insanlar hiç mi oynamıyor anlamıyorum ki , sanki açık bırakalım da insanlara ban verelim gibi bir fanteziniz var gibime geliyor.

AKINCI_TAHA[İMHA] bunu beğendi.
  8. -Süpernova-

-Süpernova- Guest

Merhabalar,

Sistem açıklarından ötürü haksız kazanç sağlayıp gerek sıralama gerek de sizden bir adım öne geçme hamlesi canınızı sıktığı bilinmektedir. Ancak, Türkiye takımına yönelttiğiniz haksız ithamlarınızı tenzil ediyorum. Takımın bir parçası olarak bu tür eylemleri gerçekleştiren oyucular, işledikleri suçun karşılığını almaktadır. Ayrıca bir hatanın, buğun veya 3. part bir yazılımın var oluşunu, siz oyuncular tarafından bize gelen bildirimler, merkezi ekibe iletilmek adına delil niteliği taşımaktadır.

Kanıt niteliği taşıyan her bulgu ( Resim, Video ) gibi öğeler, doğruluğu kanıtlandığı taktirde işlem yapılmaktadır.. Lütfen, yansıyan sinirinizden doğan haksız ithamlarınızı Forumda tatsız bir tartışma platformuna dönüştürmemek adına söylemlerinizi sonlandırmanızı talep ediyorum.

Forum takımınız olarak, oyun içi sorularınızı cevaplamak ve dile getirdiğiniz sorunları çözüm niteliğine kavuşturmak adına Merkez ekibe iletmekle yükümlüğüz. Ayrıca Firmanın bize verdiği yetkiler de bu doğrultudadır. Doğrudan oyunu etkileyen bir yetki skalamızın olmasını bizde isterdik ancak, bizde sizler gibi arka planda oyuncu olduğumuz için, elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterdiğimizi bilmenizi isterim.

İyi Forumlar

9. gizli haritada aynı yöntem kullanıldı şuan Eternal kapısında da var.

bende size şoyle birşey soylemek isterim

Bunu yapan kimse bence ban yemez :(

Umarım Almanlar şu oyunda bugları fixlemek yerine oturup bugların çıkmaması için oyunu daha duzgun yazarlar

bkz .
    pantolon habire yırtılıyor ,pantolon habire dikmekten pantolon olmaktan çıktı yeni bir pantolon alıp yeni bir sayfa açarlar umarım (''unity'' )

not: ilginç bir benzetme oldu neyse .d
    Ekinize sağlık konu kilitlenebilir

10. -Süpernova-

-Süpernova- Guest

Merhaba,

Vermiş olduğunuz güzel örnekten ötürü teşekkürlerimi sunarım :). Talebiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

_-Thanatos-_ ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Evet, gizli haritada da bu yöntem ile haksız kazanç elde eden oyuncular vardı. Ona yönelik düzenleme oldu. Ebedi kapıda da bahsettiğiniz durum hakkında ön bilgilendirme raporu ilettim. Kişisel görüşüm tamamen haksız kazanç durumu olması. Ban yiyip yemeyeceğini raporların geri dönüşü ile göreceğiz.

İyi Forumlar.

yılmazcan47 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.