Geri bildirim Ebedi Kapı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 11 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Reflektör beni çok korkutuyor ben en iyi yöntem 2 köşeye atıyorum :)

2. ne telafisi kaç kere oyun lagından donmasından patladım boş yere oyun hatası yüzünden kapı yapamaz hale geldik düzeltilsin artık yeter kapının can hakkı olmasın patlayınca patladığımız bölümden devam edelim yada hakkı 10 çıkarsınlar bi zamanlar tunel of tror kapısında olduğu gibi olcak iş değil

ASLAN_DARBESİ bunu beğendi.
  3. xArsimAx

xArsimAx User

epsilon yaratıkları +250 e çıkınca cok tehlikeli tıklanması da zor :D onu unutma :)

4. Az önce geçtim ilk patladığım 290 dalga beni düşündürüyor :D

Orada ki reflektör ve sayborg fena fena :D

5. Nano gövdeyi dolduruyormusun, malum herşeyin önemi var.

6. xArsimAx

xArsimAx User

yok onu hiç yapmıyorum zaten reflektör de halka ile girip vuruyorum 1 hasarda direk ins atıp devam sonra %30 kalkan da geri kaçıp doldurup yine dibine giriyorum

7. Güzel bir düşünce ama o dalgada bir reflektör 500 k vuruyor ilk vuruşunda patlayacağımı sanmıyorum.

Bir de az önce bir şey dikkatimi çekti mini haritadan haritanın diğer ucunu işaretledim fakat hasar almaya başladım hemen elle oyun ekranını tıklayarak kaçtım.

Size önerim mini haritayı kullanmayın.

290 küsürde ki reflektör öyle patlamıştım şimdi de aynısı oldu.

Bu konu gerekli yere iletilmesi için konu kapatılabilir.

8. bişi sorucam dielim ben ebedi kapıya bugün saat5te girdim 15 dalga geçtim kapıdan çıktım ertesi gün 15tenmi devam ediyo sıfırlanıyomu ?

9. ateistkeci

ateistkeci User

Devam ediyor kaldığın yerden resetlenmiyor :)

10. 2 hak patlamadığın sürece yolun sonu yok :D

Dün akşam geçtiğim dalganın ödülleri de güzelmiş :D

• 12.04. 20:06 Uzaylı gemisi yok edildi. + 306,110 U.
    • 12.04. 20:06 Uzaylı gemisi yok edildi. + 122,443,985 C.

11. xArsimAx

xArsimAx User

Guzel oduller .d ben biraktim kapiyi 5 defa daha girip 84 yapip cijarim hedefler tutar .d sonra gemi yatisa gecer .d skylab bosaldi 3 gune 11 arge 50 oldu rsb 1m tum kapilar cift 6 aylik stok tamamdir .d en son 1 jere daha 300++ yapsam uri de stoklanir tamamdir.d

12. -İDALI-

-İDALI- User

252. dalgadaki npc 9 milyondan fazla şeref vermişti 96 k urinin yanında. Bu kaçıncı dalgaydı? Bir de darbe puanları birkaç yüz milyonun üzerinde sanırım.

13. 2 hak nedir oyun çok kötü kaç oldu patladık yok yere ayıp ya.

14. 2 hak iyi yaa zaten bolca uri kasılıyor.

Ama dediğin gibi oyun hataları oluyor 3 olsa iyi ama oyun hataları olmazsa 2 ideal.

15. güzel etkinlik elinize sağlık darkorbit etkinlik birimi

16. Sen buralara gelir miydin Ahmet :rolleyes:

17. geldim de sizi tanıyamadım beyefendi :D

18. -Palada sana roket atmayı hobi haline getiren bi Vega tanıyo musun?
    -Yeni başladığımda özelden sana "tavsiye ve yardımlarınızı alabilir miyim" şeklinde başlayan ve seni sorular silsilesine tutan birini hatırlıyor musun? efenim zetaymış güveymiş :D
    -Var daha sayacaklarım da neyse konu çok dağılcak saysam tanıyacak :p:p:p

Deleted member 268334 bunu beğendi.
  19. ahahha :D blayzer miydi öyle bişeydi demi sohbet cezası vardı yazamadım rokete roketle karşılık veriyorum :)

Grandmaster. bunu beğendi.
  20. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Vegayı alayım da bari 3 lü takılırız :p