Ebedi Kapı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-__ARMAGEDDON__-* tarafından 11 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kapı sadece bana zor gelmiyor herhalde. Kapının verdiği destekler(%44 hasar, %20 lazer hasarı, %15 roket hasarı) olmasına rağmen inanılmaz zorluyor.

Özellikle uber talonlar. Öyle güçsüz bir gemiye sahip değilim. 32 tane 16 seviye prom var. Buna rağmen çok zorlanıyorum. Kapı çok vakit alıyor. 101. dalgaya gelip ödülleri alıp çıkıcam ama 2 saat oldu hala 95. dalgadayım.

Buna bir denge getirilmesi lazım. Hayatsız gibi oturup bu kapıyı mı yapıcam ben sürekli? Ya dalgaya göre verdiği ödülleri ayarlasınlar ya da yaratıklara bir denge getirilsin.

Kapının 2 amacı var. Modül almak ve ekipman geliştirmek. Modül alacak olsak, modüller kararsız. Alıyorsun 1 tane modül bir bakıyorsun çöp. E ne oldu, o kadar kapı yaptın o da çöpe gitti. Bunun böyle olmaması lazım.

Buna bir denge şart! Raporlara eklenmesini istiyorum bu durumun.

2. Dediklerinize katılmakla birlikte birşey merak ediyorum, kapının verdiği desteklerden hasar ile lazer hasarı farkı ne ? Ben lazer hasarı yerine hep başka birşey seçiyordum.

titans___ bunu beğendi.
  3. hasar lazer,roket,roketatar hasarı,lazer hasarı sadece lazerin hasarında artış yaptırır.

4. Tam olarak ben de bilmiyorum.
    Bu seçmiş olduğum destekler mecburiyetten oldu. Çünkü 1 kere bile dp çıkmadı. Dp'nin daha işlevli olduğunu ben de biliyorum. Destek seçerken bile şans eseri seçiyoruz. Kapıyı ilk yaptığım zaman %65 roket hasarım vardı. Çünkü adam akıllı 1 tane destek çıkmamıştı. Ve o kapıyı yapamamıştım. Destekler bile kapıyı yaparken zor hale sokuyor bazen.

5. Kapı zor ama verdiği ödüller güzel bence böyle kalsın.

Rekorum her ne kadar 200 küsür dalga olsa da :D :D :D

95.dalgada şikayet ediyorsan 190 küsür dalgada 2 uber tallon geliyor teki 250 bin vuruyor orada ne yapacaksın merak ediyorum :D :D :D :D :D :D

Bence önceliğin yetenek kısaltması hız vuruş dp olsun ;)

6. Gemiyi denemek amacıyla tek seferlik böyle bir şey yapılabilir ama sürekli olarak 200lere çıkmak bence boşa çaba.

61'e gelip patlıyorum sürekli. Black light parçasını alıp çıkıyorum.

1 kereliğine 101 yapayım dedim yapmaz olaydım. Boşa vakit. Ayrıca verdiği parça da az geliyor bana. 61'de 750, 101'de 1500.

Kapı, harcadığın elitleri, sepromu, destekleri karşılamıyor bana göre.

7. Fena rütbe kasılır bu kapıdan.

101 patlasan daha iyi olur takipçi açısından ;)

*-__ARMAGEDDON__-* bunu beğendi.
  8. Bende 101 i bitirip 102 de mordonların önüne atıyorum kendimi, birde güveye geçiyorum ki hayvancıklar rahat patlatsınlar diye :)

Titan. ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili kapı süresiz olarak oyunda kalacağı için harcanan zamanı günlere bölerek yapılmasını istendiği için merkez ekip bu gibi birşey yapmış olabilir. Lakin yaşadığınız sorunu raporlayacağım. Yukarıda oyuncularımız çok güzel tavsiyeler vermiş hepsine ayrı ayrı Teşekkürlerimi Sunarım.

İyi Forumlar.

*-__ARMAGEDDON__-* bunu beğendi.
  10. selamlar bu kapıdayken oyundan çıkış yapılabiliyor mu sonra devam etmek amacıyla

11. oben

oben User

radyasyon favorimdir tavsiye ederim hem patlayana kadar ışın tedaviside olmuş oluyorum romatizmalarıma iyi geliyor bir nevi kemoterapi.

12. Merhaba,

Çıkış yapılmıyor, fakat npcleri köşelere gönderdikten sonra oyunu kapatırsanız kapıda kalıyor o şekilde. Acil işiniz varsa öyle çözebilirsiniz. Onun dışında galaxy gate gibi çıkış yeri bulunmuyor.

İyi Forumlar.

13. ben 1 saat 15 dakkada 100 e geliyor zor da gelmiyor açıkcası ödülleride gayet iyi neyden bu kadar şikayetçi oldun anlamadım zorla kapıyı yaptırmıyor ki oyun sana :D