Ebedi Kapı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve LastShot12345 tarafından 21 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhabalar oyuna yeniden başladım fakat bu ebedi kapı olayını tam çözemedim. Bir yerden sonra uridium takipçi vs. vermeyi bırakıyor mu? Eğer öyleyse kaçıncı levelda bırakıyor veya bir saaatin sonunda mı artık ödül alamıyoruz tam anlayamadım. Bilen biri varsa, yardımcı olabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.
   
 2. Kazandığın Uridium miktarı 75.000 i geçince artık uridium kazanamıyorsun, bu da ortalama 102. dalgada gerçekleşiyor. Takipçi olayı ise geçenlerde kazanılan takipçi miktarı azaltılmıştı ama sonra bunu geri çektiler, fakat ebedi kapı içerisinde soğuma olayı hala var sanırsam, soğumaya girersen kazandığın her şey azalıyor takipçi de dahil.
   
  Anka_Mitralyöz ve LastShot12345 bunu beğendi.
 3. Teşekkürler hocam peki şöyle bir soru sorayım. Mesela ben 150. levele geldim sonra ertesi gün devam ettim diyelim ebedi kapıya. Soğuma olayı düzeliyor ve uridium vs kazanılıyor mı tekrardan?
   
 4. Hayır, 75.000 uridium kazandıktan sonra artık uridium kazanamazsın.
   
  Anka_Mitralyöz ve LastShot12345 bunu beğendi.
 5. Peki öldükten sonra da mı bir daha kazanamam? Mesela öldüm 200.levelde sonra tekrar kapıyı açtım ve girdim. Yine uridium vermeyecek mi bu kapı?
   
 6. Patlayıp kapıya tekrar sıfırdan girdiğin zaman tekrar 75.000 uridium a kadar kazanabilirsin.
   
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 7. Çok sağolun hocam sizi de yordum. Oyuna tekrar başladım da pek bilmediğim bir konuydu. Son olarak bir soru daha soracağım internette bir video izledim bir adam 350.levellere falan geliyordu bu kapıda. Çok fazla şp falan kazanıyordu. ŞP TP anlamında 350.levele gelsen de kasmaya devam ediliyor mu?
   
 8. Rica ederim ne demek, bu oyunda bilgiye ulaşmak zor, elimden geldiğince bilgimi paylaşmaya çalışıyorum.:) İlerleyen kısımlarda uridium kazanamıyorsun ama her şeyin miktarı artıyor(tp,şp,kredi), buna yaratıkların çöpleri de dahil, level sınırı yok gittiğin yere kadar sürekli artar, o yüzden yüksek dalgalara gitmek tp şp konusunda güzel kazanç sağlıyor.
   
  Anka_Mitralyöz ve LastShot12345 bunu beğendi.
 9. Merhaba,

  Arkadaşımızın da dediği gibi 75.000 uridium kazandıktan sonra tekrar uridium alamamaktasınız ancak kapı sonsuza kadar gidiyor ve ilerlediğiniz kadar ödüller katlanarak artmaktadır. TP ŞP ve diğer bileşenler fazlası ile artacaktır size takipçi vs ile beraber uridium da lazım ise 101. dalgaya gelip patlayarak kapıyı tekrarlamak.

  Oyunda bilgiye ulaşmak biraz zor değil aslında her şeyin forumda konusu ve her moderatörün altında indeks bölümü mevcut linke tıklayarak indeks bölümüne ulaşıp oradan istediğiniz her bilgiye anında ulaşabilir veya bizlere buradan soru sorarak cevap alabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
  LastShot12345 bunu beğendi.
 10. Basit soruların konuları var evet, fakat bazı teknik soruların cevabına ulaşmak biraz zor.:) Bu teknik soruların cevabına ancak deney, tecrübe ve tahmin yoluyla ulaşabiliyoruz. Örnek olarak:
  R-310 ve PLT-2021 roketlerinin tam menzili?
  PLT-2021 ve PLT-3030 roketlerinin isabet oranları?
  Kristallon, Sibelon, Devolarium vb. yaratıkların kalkan emilim oranları?
  Kristallon, Sibelon, Devolarium vb. yaratıkların saldırı isabet oranları?
  Uzay gemisi ve petin temel lazer isabeti oranı?
  Yeşil kutudan tam apis ve apis parçası düşme oranı?
  Keres gemisinin toplam yetenek hasarı?
  Galaksi kapısı hafta içi özel ödüllerinden Sayborg, Mimesis ve Hammerclaw düşme oranları?
  Lazer isabeti modülleri kaçınmaya sahip bir gemiye ateş ederken ıskalama ihtimalini azaltır mı?
  Radyasyonlu bölgeden hasar alırken DP'miz yüzdelik olarak hangi sırayla hasar alır?

  Caucasus lazeri ilk çıktığında adminler bile özelliğini tam olarak bilmiyordu, bir süre muallakta kaldıktan sonra özelliğini son kez değiştirip açıkladılar. Oyun yönetimi bu gibi teknik detayları bilerek açıklamadığını söylemişti, oyuncuların bunları kendi çabalarıyla öğrenmeleri oyuna renk katıyormuş.:D Demek istediğim "Her şeyin" forumda kesin cevabı yok, bazı şeyleri oyuncular sadece tecrübe ederek öğrenebiliyor.
   
  Anka_Mitralyöz, BUKANN ve LastShot12345 bunu beğendi.
 11. Başta siz olmak üzere cevaplayan herkese çok teşekkür ederim. Birçok bilgi edinmiş oldum.
  Konu kilitlenebilir.
  İyi günler, iyi oyunlar.
   
 12. Her şeyin forumda kesin bir cevabı mevcut. Siz Tecrübe ederken zorluk çekmeyin diye daha önceden tecrübe edip bunları bilen insanlar burada görev yapıyorlar. :)

  Talebiniz üzere kilitlenmiştir.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş