Ebedi Kapıda 42. Dalgayı Geçmek

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Freudel tarafından 13 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Rehber Yararlı oldu mu?

 1. Evet

 2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
 1. Freudel

  Freudel User

  Evet yeni başlayan arkadaşların çoğunun yaşadığı bu sorunun farkındayız ve buna çözüm olarak çok iyi bir fikrim var. Bu fikir için öncelikle "Solace" geminizin olması gerekli. Solace gemisini dükkandan uridium ile veya birleştir kısmından birleştirerek alabilirsiniz. Eğer solaceniz varsa yazımızın devamına geçelim.

  Geminizin hasarı 4k ile 5k arası ise 39. ve 41. dalgalar hem kalkanınızın canınızın azlığından dolayı hem de gelen sayborglara tek atamamanızdan dolayı geçilmesi imkansız hale geliyor.

  Yapmanız gerekenler;

  1-Solace almak
  2-31. dalgayı geçip ölerek (her öldüğünüzde 500 byte kazanacaksınız) 2000 byte biriktirip birleştir kısmından solacenin %15 npc hasarı modülünü alıp takmak.
  3-38. dalgayı geçtikten sonra birleştir kısmından hasar vurduğunuzda can vuran desteği 6000 küsür uridium ile birleştirmek.

  39. dalga başladığı zaman bu desteği aktive edip 15 dk süren can çalmaya sahip olabilirsiniz. Dilerseniz 2000 küsür uridiumluk kalkan doldurma savaşta can doldurma desteklerinide alabilirsiniz işinizi sağlama almak istiyorsanız.

  4- Bütün bunları yaptıktan sonra 42 geçersiniz, hatta biraz dikkatli olarak 84ü de geçersiniz. Bundan sonra yapmamız gereken ise 84 ü geçemeyenler 55i geçip ölerek byte kasacak 84ü geçenler 101 i geçip ölerek byte kasacak. Ve bu byteları sadece bu etkinliğe özel olan pet silahını alarak harcayacaklar. Bu pet silahı etkinlikteki güçlü düşmanlara 500 diğer tüm herkese 225 vuruyor ki bu 225 hasar lf4 ünüzden daha güçlü.

  5- Petinizi bu lazerle fullediğinizde çok kolay 101 e gelen bir gemi normalde gelenler ise 101 den yukarılara daha kolay çıkacak ve uridium, emaa-20 gibi lazerleri çok kolay kasacaklar asimov cyborg ve görevlerden gelen ödüllerde cabası.

  Umarım yararlı olmuştur :) İyi forumlar.

  NOT: İlk baştaki can çalma desteği yetmeyen arkadaşlara önerim uridium ile bo2 desteklerinden almaları, çünkü bu etkinlik her türlü buna değer.

  #Güncelleme

  Uygulanan Taktik İle Kazanılanlar

  Asimov Sayborg Tasarımı


  [​IMG]

  Pet Lazerleri

  [​IMG]

  Solace Modülleri

  [​IMG]

  Diğer gemi modüllerinide alabilirsiniz kastığınız uridium, şeref ve tp cabası.

  NOT: 38. Dalgada reflektörde zorlanan arkadaşlarımız ema dalgası basarak denerlerse daha kolay olacaktır.
   
  Son düzenlenen: 15 Nisan 2020
  LoRd_OF_ThE_ShADoW ve JαbbαŔ bunu beğendi.
 2. Quenn

  Quenn User

  can çalma desteği dediğinin adı enerji transferi oluyor
   
  ateistkeci bunu beğendi.
 3. Freudel

  Freudel User

  Doğrudur :) oyundan okumadan yazdım.
   
 4. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Konunuzu gerekli başlığa taşıdım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

  İyi Forumlar.
   

 5. Öncelikle genel olarak Solace ve Modül tavsiyelerinden dolayı rehberine "yararlı" oyunu kullandım ama kendi fikir ve eleştirilerimi de belirtmek isterim.
  Geminin verdiği hasarın miktarı çok önemlidir çünkü hasar ne kadar yüksekse yüzdeyle beraber artan hasar da o kadar çok olacaktır mantıken,
  zaten düşük hasarlı bir kişiye +%15 NPC hasarı sağlayan bir modül takılmasının hasarında O KADAR da fark yaratacağını sanmıyorum.
  EMAA cephanesi üzerinden düşünürsek evet illa ki yararı olacaktır ama yine de etkisinin; kullanıcının signiture dalgasının kaderini değiştirecek boyutta olacağını düşünmüyorum)
  Madem bu arkadaşımız enerji transferi kullanarak 41. dalgayı geçecekse bunu modülsüz yapıp bir sonraki signiture dalgasında da aynını uygulayıp solace modülüne ve ekstradan uriye daha erken de kavuşabilir diye düşünüyorum.
  Pet konusuna gelirsek de zaten bu aşamayı geçemeyecek güçte olan birisinin PET kullanımının ne kadar efektif olacağı da tartışılır(Seviye bonusundan slot sayısına kadar)
   
  ateistkeci bunu beğendi.
 6. Freudel

  Freudel User

  Pet lazerlerini bu kapıda yapmaları prometheus yapmalarından kolay olduğundan ve ilerde her türlü işe yarayacağından önerdim. Ve dediğiniz şeylerde haklı olabilirsiniz ama bu dediklerimi ben kendimde uyguladım ve işe yaradı da.
   
  LoRd_OF_ThE_ShADoW bunu beğendi.
 7. Freudel

  Freudel User

  #Güncel
   

Sayfayı Paylaş