Ebedi Kapıda Bug Yapanlara Af İsteği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve agnostiklive tarafından 5 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ebedi Kapı Yüzünden Silinen Şp lere de Af gelsin mi?

1. Evet Milyarlarca uri kasana geliyorsa onlara da gelsin af.

oy sayısı 47
    63,5%
  2. Hayır uridyum bugu yapana gelsin onlara gelmesin.

oy sayısı 27
    36,5%
  1. Form adminlerinin açıkladığına göre bir af söz konusu, tabi ki milyonlarca milyarlarca kez ödül alanları ayrı tutmak lazım.
    Ebedi kapıda güçlendirici sekmesinin oyun lagı yüzünden askıda kalması sonucu birçok oyuncu bilmeyerek de olsa güçlendirici sekmesine tıkladı ki zaten tıklamaması abes olurdu. Bölüm bitince destek alması gerekiyor.
    Bu konuda da İYİ NİYET GÖSTERGESİ nin bizler içinde gerekli olduğunu düşünüyorum.

Herkes İçin Eşitlik = Herkes İçin Adalet

Ebedi kapıda silinen şp puanları içinde aynı işlemlerin sağlanmasını talep ediyorum ki açıklamanızda daha önceki buglarda diye belirtilmiş.

Bu konuda açıklama yaparsanız seviniriz. Biz milyarlarca uri kasıp milyonlarca rsb kamufle insta buz roketi vs vs yapmadık onlara af geldi,
    Güçlendirici bölmesi oyun lagında askıda kaldı ve şp ler silindi oraya bastığımız için.

Lütfen bu konuyu raporlayınız!!!

2. KURULTAY27

KURULTAY27 User

kesinlikle katılıyorum bir banlama üzerinden sadece adalet sağlanmaz Ebedi kapıdaKİ bug herkes tarafından yapılabilir yanlışlıkla olabilme ihtimali çok yüksek bir bugtu bunun tekrar gözden geçirilmesi gerekmektedir

AGABEY ve agnostiklive bunu beğendi.
  3. Konu güncel oylarınızı kullanınız lütfen.

AGABEY bunu beğendi.
  4. Kimseye af gelmesin. Sorunumuz bu zaten ona buna af karşılaştırması yapılmadan kimseye af gelmemesi, savunacağınız tutumu şaşırmayın lütfen.

5. katılıyorum sana birader. o bugu da yapmadım ama yaptıysanız size de geri verilsin. hatta bug yapmayanları banlasınlar. bug yapmamak yasaklansın.

Mineral ve ByJoGaRs59 bunu beğendi.
  6. kesinlikle katılıyorum bir banlama üzerinden sadece adalet sağlanmaz Ebedi kapıdaKİ bug herkes tarafından yapılabilir yanlışlıkla olabilme ihtimali çok yüksek bir bugtu bunun tekrar gözden geçirilmesi gerekmektedir

agnostiklive bunu beğendi.
  7. Delux paketinde bug yamayan adamlarıda harcanız ama baktınız ki yapılan açığı fark ettiniz geri düzelmeler yaptınız ama bunu neden EBEDİ KAPI BANLAMASINDA BU KADAR incelenmedi neden bizim bü dünya geminin şerefi silindi bu durum nolcak şimdi ordada bi dünya yazı yazdık suportta çoğu kişinin gereksiz yere şp lerini sildiniz bug yapmadıgımız kesin bir şekilde kanıtlıydı ne gemide rinuks vardı ne takipçi hatta girin dedik gemiye bakın rinuks harcanıp bişey aldımı diyerekte gereksiz yere bir dünya adama yazık oldu emeğini bu insanların çöpe attınız ilgisizliğinizden dolayı madem bunları dikkatli inceleyebiliyorsunuz EBEDİ KAPI neden İNCELENMİYOR !!!

8. AGABEY

AGABEY User

ebedi kapı bugu yanlışlıkla olabilme ihtimali yüksek bir bugtu malzeme kasmayan bug yapmaktansa patlamayı tercih eden oyuncuların şerefleri iade edilsin

9. KENDİLERİ TÜM OYUNCULAR HAKKINDA İSTEDİKLERİ YORUMU YAPABİLİRLER FAKAT BİZLER KENDİLERİ HAKKINDA HERHANGİ BİR ELEŞTİRİ VEYA YORUM ADINA BİLGİ İLETEMEYİZ İŞLERİNE GELİNCE BEN YETKİLİYİM HADDİNİ AŞMA İŞLERİNE GELMEYİNCE FORUMDAN DCDEN BAN ATIYOR BU DARKORBİT EKİBİ NE KADAR YETKİLİ VARSA HEPSİNİN N/A OYUNU BUGÜNDEN SONRA BIRAKIYORUM. BUNDAN SONRA DARKORBİTE PARA YYATIRAN ADAMINDA N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ocak 2021
  10. Sonuna kadar katılıyorum sana dostum. Onlar inceleniyorsa Af ediliyorsa bizim içinde bir Af yapılmalı. Eğer yapılmazsa zaten eşitlik yoktur.

Dediğin gibi girip incelesinler kasılan tp şp rinuks miktarını ona göre yeniden düzenleme yapsınlar benimde tek isteğim bu!

11. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Öncelikle belirtmek isterim ki böyle bir konuda oylama yapmanıza hiç gerek yok. İsteğinizi bizzat raporlara ekliyorum, ki bu durum hakkında merkeze birkaç raporlama yapıldı. Ama bu konularda işlem yetkisinin yalnızca merkez ekipte olduğunu unutmayalım.

Oyunu oynayıp oynamamak size kalmış, uygunsuz dil kullanımından dolayı hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

İyi forumlar.

12. luminos raporlamaktan ve uslubdan dolayı ceza vermeden başka bir işleviniz varmı?

13. Modum her zaman bir yanlışlık söz konusu olabiliyor cezalandırma konusunda. bunu bir kere daha gördük. Aynı şey ebedi banlamasında da yapıldı ama o konuda hiç bir iyi niyet göstergesi göremedi bu oyuncular!

14. Bu kadar şikayet varken sizde diretseniz biraz

15. trbey

trbey User

Merkez ekip Merkez ekip . Kim bu merkez Ekip neden bukadar detaycı ve İYİ NİYETLİ Herşey ortada Basit Bi oyun bugundan Milyonlarca ŞEREF Puanı silindi EBEDİ KAPI Bug'undan. Diğer Tarafta Basit olmayan ama yanlışlıkla yapılan Oyunculara İYİ NİYET olarak hesapları açılacak Bu kime göre iyi niyet bann Alan hesaplar KİM ! az Yapan KİM ! Bunlarıda açıklayın görelim MOD'lar Kim kime iyi niyet uyguluyormuş görelim. Olan biz aptal emek oyuncularına oluyor HİÇ KİMSE KUSURA BAKMASIN. HİÇBİRŞEY yapmayalım ama RÜTBE PUANLARI TAVAN OLSUN Böyle bir adalet YOK AGA YOK ! Geçin Bu iyi niyet ayaklarını. Bug'un azı Çoğu olmaz Diyen @.Paradoks. Admin Paylaştığı DUYURU ile çelişiyor. Daha geçen Resmi Discord Sunucusunda .Paradoks.Admin ' BAN ALDIYSANIZ HAKLIDIR'
    Demedi mi ? Birtek ben mi gördüm onu Ne oluyor Bu durum.

16. O kadar haklısın ki kardeşim. Millete gelince kusura bakmayın denir üstünde vip indirim verilir.

Bize gelince bekleyin inceliyoruz deyip İstisnasız herkese aynı otomatik support mesajı atılır denir inceledik hatasız.

Eeeee ne oldu şimdi İyi nisyet gösterisiymiş bize neden öyle bir şey yapılmadı ????

17. Mavibere

Mavibere User

arkadaşlar ebedi kapıda milyonlarca rinux takip kasanlar var doğrudur ama benim gibi isteyerek yada bilerek değil oyun hatasından dolayı buga giren hesaplarda ceza yedi öyle birşey sizin başınıza gelse ne yaparsınız düşünün bir kere ebedi kapıdan bölüm bitince çıkıyorsun 1-1 deyken 1 kere hakkın olan destek kaybolmuyor sürekli her tıklamanda yenisi geliyor kanıt yok delil yok nede diğerleri gibi milyonlarca rinux yada takipte yok ama giden 4 milyar şeref var bug yapan adam 250 nci bölümde patlarmı bilip bilmeden asıp kesiyorsunuz
    evet birşey yapılmalı bende inanmıyordum burda itiraz edenlere haksız ban diyenlere ama gerçekten oluyormuş
    adalet dediğin taşı gediğine koymaktır

agnostiklive ve AGABEY bunu beğendi.
  18. @Luminous Rapor dönütlerini bizlerle de paylaşırsanız seviniriz. Ona göre tepkimizi göstermeye devam edelim. Milyarlarca uri kassak ceza yok iyi niyet var ama bize aynı şey yok nerde eşitlik? milyarlarca tp şp kasanları bu lafın dışında tutuyorum.

19. AGABEY

AGABEY User

değil rapor dönütlerini açıklama bile yapan yok biz bu kadar değersiz oyuncularız

20. Merhaba,

Lütfen ortamı kışkırtmaya yönelik mesajlar yazmayın, bunun kimseye faydası yok. Bu konuda cevap beklemekten başka bir çaremiz de yok. Bizim de bu oyunu oynayan oyuncular olduğumuzu unutmayın lütfen.

İyi Forumlar.