Ebedi Kapıda Bug Yapanlara Af İsteği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve agnostiklive tarafından 5 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ebedi Kapı Yüzünden Silinen Şp lere de Af gelsin mi?

1. Evet Milyarlarca uri kasana geliyorsa onlara da gelsin af.

oy sayısı 47
    63,5%
  2. Hayır uridyum bugu yapana gelsin onlara gelmesin.

oy sayısı 27
    36,5%
  1. T-129ATK-

T-129ATK- User

bug yap sonra deki iyi niyet göstergesi iyimiş valla

2. Modum bu istek hakkında raporlama yapıldı mı acaba ?

3. Mavibere

Mavibere User

biz başka dildemi yazıyoruz anlamıyormusunuz kardeşim hala (bug yap sonra af dile) diyorsunuz
    yapılan bug felan yok tek hatamız askıda kalan güçlendiriciye tıklamak
    bakın af olayına karşı çıkanlar ben istesem ebedi kapıda 2000 bölüm giderdim keşkede gitseydim ama patlattım bilerek kapıyı 4 milyar şeref kasmak kolaymı yok yere gitti neymiş bug yapmışım
    sonuç olarak bu olayda ban yiyenler hepsi haksız degil adamlar 10 milyon rinux 5 milyon takip kasmış gemisinde şeref yok şaka gibi malzemeyi silmiyor şerefini siliyor iyi niyet derken bunlarla bizi aynı kefeye koymasınlar

4. Boşuna bunun gibilere vakit ayırıp cevap verme kardeş. Bunlar başına gelmeden neyin ne olduğunu anlamazlar. Şu an bana dokunmayan yılan bin yaşasın modundalar. Ben kendim banlanmadan öncede ban sisteminin yanlışlarını devamlı dile getiriyordum. Kendim banlandıktan sonrada dile getirdim. Ben pek anlamam yazılım, program vs. Müsait zamanda girerim oyuna o an canım ne yapmak istiyorsa yapar çıkarım. Bir hedefim, amacım yok. Hani sürekli şeref , tp puanlarım 0 olsada umrumda olmaz. Fakat bir haksızlık varsa - ki var - bunun hesabınıda sorarım. Allaha şükür bu güne kadar haksızlığa boyun eğmedim (14 tane işyeri boşa değiştirmedim :D ).
    Benim bu banlamadan sorumlu olan bölümden isteğim bir açıklama sadece. Bana bir mail atsınlar desinler ki `` bak oyuncu kardeşim sen şu tarih şu saat şu dakikada `giş`te yazılı olan şu maddeyi ihlal ettiğin için ceza yedin. Bunu desinler vallahi billahi buradan o maili yayınlarım, kendi kendimi ifşa ederim ve yönetime bin kere teşekkür ederim. Ama bu şekilde ``biz yaptık oldu`` modunda banlama yapılmaz.

5. Arkadaşlar boşuna direniyorsunuz. Ben 12 senedir oynadığım oyunu son bir kaç ay içerisinde yaşanan olaylardan dolayı bıraktım. Arkadaşlarımı, oyundaki çevremi seviyorum ama artık galaksi kapısı yapmak bana zor geliyor. Mind kesmek ve saçma sapan etkinlikler ve yeniliklerde oyundaki dengelerin bozulması, indirilebilir sürümün yeterince iyi olmaması ve oyundaki bugların son bulmaması, Otomatik tutucu ve bot sorununun yıllardır devam etmesi ve yöneticilerin programları bilmezden, görmezden gelmesi, yöneticilerin aldığı kararların haksız, adil olmaması gibi durumlar bu kararı almama neden oldu. Yıllarca oyuna yüzlerce TL para harcadım. Bunun karşılığında yalnızca oyundan keyif almak istedim ama artık bu mümkün değil.

Oyun miladını doldurdu. Bu saatten sonra kendini kurtaran kurtardı.

Son olarak admin ve moderatörler bu işi gönüllü yaptıklarını söyleselerde bu görevi hiç bir menfaatleri olmadan yaptıklarını düşünmüyorum. Kendileride oyuncular arasından olduğundan bu kadar pasif kalmaları ve bunca şeyi yutup göreve devam etmeleri, oyunu oynamaları bana hiç samimi gelmiyor. Bu konuda istediklerini açıklamada bulunabilirler. Bu konuya bakışımı ve diğer oyuncuların bakışını değiştirmeyecektir. Türkiye takımı üst birimlere, yöneticilere ses duyurabilirdi. Görevi bırakmayı denereyerek göz dağı verebilirlerdi. Belki bu şekilde samimi olduklarına inanırdım, inanabilirdik. ama hiç bir adım atmadılar. Tek yaptıkları veya yaptıklarını sandığımız rapor etmeleri başka hiç bir eylemleri yok. Adminler ve moderatörler hala körü körüne hizmet etmeye devam ediyor. Umarım doğru yolu bulurlar.

Son düzenlenen: 12 Ocak 2021
    Mineral bunu beğendi.