Ebedi kapıdaki yaratıkların kaybolması

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve TanrıEru tarafından 22 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TanrıEru

TanrıEru User

O konu bile değil :D emin ol oraya kadar gidip patladıktan sonra kimse bakmıyor verdiği hızlandırıcıya 400. dalgaya kadar git 410daki strokeyi kesemeden patla veya yaratık geldikten sonra kendi kendine yok olsun gibi gibi gibi 400. dalgada sorun yaşayan kimsenin ayy ne az ıac veriyomuş dediğini görmedim alamadığı şeref veya oyundaki gereksiz hatalar söz konusu oluyor genelde yukarıdaki örnekler gibi

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. Tabiki haklısın ben sadece daha önce hiç 200 300 400.Dalgalara gidemediğim için şaşırdım sadece çünkü oyunda bazıları bana 20 lwl yapmak için ebg dön diyoırdu baksana 400.Dalgada bile 8 tane iac veriyorsa heralde 15 20 bin tane ebg yapman gerekiyor 20 lwl pro yapmak için :)

Demek ki iac kasmanın/almanın en iyi yolu hedeflerden gelen iaclarmış artık her etkinlik hedeflerinde 50 anahtar kıyıp iacı alıcaz :)

Bu arada bende geçen gün 45 milyon şeref veren bir görevi %100 destek veren güçlendiriciyi almayı unutarak bitirdim acısı hala üzerimde o yüzden çok iyi anlıyorum sizi

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yaşadığınız sorunu ivedi bir şekilde raporlarımıza eklemekteyiz gün itibariyle. Herhangi bir dönüşte mutlaka sizi bilgilendireceğiz. Normal kapılar dışında oyun hatasından kaynaklı tanzim olmuyor ama merkez ekip incelemeler sonucunda olağandışı bir durum yakalarsa gerekli iadeleri yapabilir.

İyi Forumlar.

4. TanrıEru

TanrıEru User

Şimdi görünce kafama takıldı bu durumla ilgili zaten yapmış olduğunuz bir raporlama olması gerekmiyor muydu? ben zaten bunu bundan 1 ay önce belirttim böyle bir problem olduğundan ve sadece benim başıma gelmediğinden de söz ettim verdiğiniz cevaplar sonucu raporlama yapmışsınızdır diye düşünmüştüm fakat şuan görüyorum ki şikayetin kimden geldiği ile ilgili sanki sizin raporlama sisteminiz. ilginç...

5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Sorun daha önceden teknik ekip olarak ilettik. Moderatör arkadaşımız forum takım raporunda tekrardan bunu belirtmiştir. Durumla ilgili güncelleme duyurusu yakında yapılır (yakın derken pek yakın değil ;))

6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

SMod'umun da söylediği gibi, tekrar ivedi olarak yaşandığına dair bir raporlama ekledim. Tabiri caizse adamına göre muamele yapmıyoruz. Ama bu sorunlar yaşandıkça tekrar tekrar ivedi olarak ekliyoruz. İncelemeler sonucunda eğer oyuncu olağanüstü bir çaba ile kapıda garip garip hareketler sergiliyorsa herhangi bir sorun bulunmuyor. 1 gün önce raporladığım sorun başka bir oyuncu bugün yaşarsa yine raporlarım. İlginç değil sistemim bu şekilde.

İyi Forumlar.

7. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Resimleriniz ile birlikte bilet oluşturmanızı rica ediyorum. Seyir defteri tam ekran görüntüsü olarak iletiniz. ID gözükecek şekilde.

8. Aliens

Aliens User

Tabii, oluşturacağım. Yalnız ebedi kapıda beklerken araya sevkiyattan aldığım ödüller girdi. Dediğim gibi, siz hesabıma girdiğinizde zaten çok net bir şekilde kapıda Impulse kesilmediğini göreceksiniz. Sadece Uber Annihilator imha ettim. Ve biliyorsunuz, o dalgada Uber Kristallin'lerin çıkabilmesi için 2 Impulse ve 1 Uber Annihilator'dan en azından ikisinin imha edilmesi gerekiyor.

kaptan34 bunu beğendi.