ebedi kapısı rinusk veriyor mu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 41krvfb41 tarafından 10 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. 41krvfb41

  41krvfb41 User

  pro lazerleri almak için rinusk kasmam lazım seri şekilde.günde 300 impulse kesmek çok sıkıcı geliyor.invoke desen cok kalabalık oluyor.ebedi kapıdan rinusk kasılabiliyor mu?
   
 2. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Ebedi Kapıda rinuks ve takipçi kasılması mümkündür. Ancak NPC'ler zorludur.

  İyi Forumlar.
   
 3. pro lazerleriniz daha full olmadığına göre çok büyük bir miktarlarda edebide rinüsk kasamazsınız

  Fakat yine yaptığım gözlem ve alıştırmalar sonrasında 1 ebedi kapının 0-102 dalga arasında 4-5k rinüsk verdiğini kaydetmiştim yanlış hatirlamiyorsam
   
 4. titans___

  titans___ User

  modum şimdi bende 4 seviye pet kutu toplama var 4 seviye NPC ye hasar artıran modüller var ve 4 seviye oyunculara hasar veren modüller var ve ben yeri geliyor bunları değiştirmem lazım da buna uygun konfi ayarlama pet için ayrı gelir mi diycem siz gelmez diyceksiniz de ben etkinlik de bunları doldurdum sök tak çıkar uzun iş hatta pet lazerleri ve pro lazerlerim de gemi için tam yani pet için ayrı pro lazerleri ile pet lazerlerim var mesela EBG de ağır konfi de silah konfisinde pet lazerleri ile Ubertalonları keserken pet lazeri takılı diğer kalkan konfimede petde pro lazerlerim takılı onla da kapıda çıkan BL yaratıklarına sıkıyorum ve bu 4 seviye NPC hasar veren modüller baya yüksek vuruş sağlıyor bilmem karışık mı anlattım hani duruma göre kapı için ayrı pet konfisi düşman ile PVP de karşılaşmada ayrı konfi Kutu toplarken de ayrı ayrı konfiler olamaz mı modüller var hepsini takmamıza izin verse hani kutu toplama ile NPC hasarı veren takılı olsa boşa tak çıkarla uğraşıyorum benim gibi düşünen vardır da olmuycağını düşünüyorlardır zannımca .
   
 5. Merhaba,

  Bunun için konfigürasyon kaydetme sistemi mevcuttur. ancak yine de bir kez sadece takmanız gerekecektir. Sizi yanlış anlamış olabilirim, yanlış anlama durumu olduysa lütfen daha açık bir şekilde sohbet bölümünden bana ulaşınız.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş