Ebedi Parça Hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 31 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Ebedi parçanın ne için kullanılacağı hakkında resmi veya değil herhangi bilgi varmı?

  Şuan parça kasmayarak etkinlikte sıkıntı yaşıyacaksan kasalım yoksa farklı işlerle meşgul olalım. Galaksi kapısı yapmak, low yapmak, cubi kesmek gibi
   
 2. rodinya41

  rodinya41 User

  Hocam bence kas çünkü etkinlikten önce getirildiyse elbet işe yarayacak.
   
 3. Ne için yarıyacağı hakkında fikrim var ama aramızda iş güç sahibi insanlarda var. Eğer ufak tefek gereksiz içerikler için parça topluyorsak hiç toplamayalım
   
 4. tahminimce her 250 ya da 500 tanesi kapıya 1 giriş hakkına denk olacaktır. tamamen şahsi tahminim :)
   
 5. bence önceki eternal gate yani ebedi kapı gibi olacak fakat parçalar ile kapıalr inşaa edilecek ama sizin dediğiniz rakamlar çok düşük en az 5 k bekliyorum tek kapı için veya 10 k umarım ki sizin dediğiniz rakamlar olur çünkü behemot ve invoke çok dolu 3 k anca kasabildim :)
   
 6. Merhabalar,

  Herhangi Resmi bir duyuru şu an için yok. Bizler de sizler gibi beklemedeyiz.

  İyi Forumlar
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Kasım 2020
 7. parçalarla kapının inşa edilmesi de oldukça mantıklı aslında. O tahmini de yeni görevlerin verdiği miktara göre düşünmüştüm bakalım bekleyip görücez :D
   
  PAŞA**EMRE bunu beğendi.
 8. aynen dostum umarım düşük rakamlar olur yoksa işimiz zor :D
   
 9. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Ebedi kapı gelecek ama görevleri kasamıyoruz BL harita görevleri çok zor ve 24 level istiyor. 24 level altı ebedi kapısına giriş yapamayacak buda do ekibinin bencil düşüncesi adminim BL görevlerini düzeltilmesi için raporlama yapabilir misiniz?
   
  ..ZONGULDAKLI.. bunu beğendi.
 10. Ebedi parça kapı inşasında kullanılacak kesin bilgi hatta cpu oluşturmak için bu parçalar birleştir kısmında harcanacak detaylı bilgi için hangardan kaynaklara gelip ebedi parçaya tıklayın alt tarafta açıklaması var :)
   
  TheDarkMen_2 bunu beğendi.
 11. Evet açıklamaya şimdi baktım havalı da bir açıklama koymuşlar :p
  Acaba ebedi cpuyu yapmak için sadece ebedi parça mı gerekicek yoksa başka şeyler de istenicek mi rinusk takipçi ya da beyin falan...
   
 12. parçalar kapı girişi için kullanılmayacak kapı girişi için cpu lar olacak her kapı için 1 cpu yeterli olacak.parçalar ise birleştirde kullanılacak mesela pet kalkanı pet lazeri ve bazı farklı ekipmanlar için tahminim pet protokolleri birleştirmesi bu etkinliktede devam edeceği yönünde.buda benim ön görüm.
   
  STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
 13. İnşallah öyle olur, gerçekten harika olur.
   
 14. Cleaner.

  Cleaner. User

  Umarım kapı girişi için değildir. Adamlar atmış otoya 7/24 herbiri 300k atıyor ben 15 proyla nasıl toplayayım ebedi parça?
   
 15. [​IMG]
  Ebedi parçalar kapı cpu'su için kara ışık parçaları ise gelen başka ürünler için kullanılacak.
  Dipnot : prometheus lazerlerinizi fullemeye çalışın yaratıklar muhtemelen bl haritasında ki gibi prometheus lazerlerinden fazla hasar alacaklar gelen etkinlik payment ürünlerinden anlaşılan bu.
   
  Son düzenlenen: 2 Kasım 2020
 16. 15 k parçam var sizce yeterli olurmu yoksa gelene kadar devam etmelimiyim
   
 17. ebedi parça nasıl kasılıyor hangi yaratıkları kesmeliyiz
   
 18. Viraaa

  Viraaa User

  dusunsenize kapinin bir bolumunde 5 tane find 5 tane capital geliomus :D
   
 19. Şaka gibi duran ama gerçekliği mümkün olan bu detayı yakalamanız güzel olmuş :)
  Bende 1700 tane var ve kasmayı planlamıyorum geçen etkinlikte onlarca anahtar biriktirdim altı üstü kaç kere girdim ki :) dalga sayısı zamanla giriş sayısından önemli oluyor.
   
 20. çalışalımda kardeşim 2 bl haritası arı kovanı gibi potların biri sağa diğeri sola diğerleri yukarı aşağı ınvok yakalamak imkansız yakalasanda sonuna denk geliyorsun alman imkansız beha muhittini zaten ağalar 99 yıllığına kiralamış.açık söyliyim ben pes ettim bu oyun bu hale geldi ya nediyeyim getirenler izin verenler utansın potlarıyla mutlu olsun biz fullemesekte olur sorun değil.
   

Sayfayı Paylaş