ebedi parça herkese verilmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve fuyyus_1907 tarafından 4 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ebedi parça herkes almalımı

1. evet

92,9%
  2. hayır

7,1%
  1. ebedi parça impluse atend'de de verilmeli bence veya invokeye vuran herkes ebedi parça almalı.
    bide mind her haritada aynı anda çıkmalı yoksa belki klanların tekelinde
    olan mind'e bizler sıkıp görev yapamıyoruz

Son düzenlenen: 13 Kasım 2020
    efdali bunu beğendi.
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle konularınızı birleştirdim anketinizde düzenleme işlemi uyguladım, indeks bölümüne konunuzu ekledim. Gerekli oylar gelirse raporlara seve seve ekleyeceğiz.

İyi Forumlar.

fuyyus_1907 bunu beğendi.
  3. Ben evet oyu verdim ama şu ebedi parça toplama işine fazla kafa yorulduğuna inanıyorum belki de zannettiğimden daha kıymetlidir bilemiyorum etkinlik gelene kadar gizemini koruyacak gibi görünüyor, hayırlısı bakalım.

4. Bence artık bi denetim gelmeli bu adaletsiz oyuna.Otomatik gemilerden geçilmez,npc kesemez olduk.Otomatik gemilerin giremediği bir bl istiyorum.Yada oyunu komple bırakalım otomatik gemiler oynasın..

5. kAnUNi

kAnUNi User

admin bu etkinlik görevlerinde düşman bl haritası gorevleride var level yetmiyo atlayamıyoruz etkinlikten faydalanamıyoruz bu sorunla ilgili düşünceniz nedir ???
    sadece 24 level ve üstü içinmi düzenlenmiş bi etkinlikmi bu ??

xeccex, efdali ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  6. oben

oben User

soru admine ama ben fikrimi söylemek istedim etkinlikten faydalanamıyoruz diye birşey yok görevler kalıcı görev 24 lvl olunca yapılabilir zaten verdiği öyle ahım şahım birşeylerde yok neden faydalanamıyon anlamadım.

7. sabahın köründe anca halledebildim invoke görevini botcular piyasaya çıkmadan :) mindfireyede 3 kez patlamayla birazcık hasar verebildim, sonra malum klanlardan biri geldi daha da gir girebilirsen bölgeye.

8. teşekkür ederim

9. efdali

efdali User

Kesinlikle katılıyorum. Mind zaten malum klanların elinde girebilme ihtimalimiz çok zayıf girsek bile patlamamak elde değil. İnvoke zaten en yüksek vuran 6 kişiye veriyor sanırım ya da 5. Eğer impulse ve attent bu malzemeleri verirse daha faydalı olur hem katılım ve oyuna istek de artar. Yeni gelen görevleri de yapamıyoruz zaten level yetmiyor bi kolaylık yapılmalı diye düşünüyorum bu konuda.

10. bencede birşeyler yapılması lazım yoksa böyle zor görev ve etkinlik yapacağız inşaallah olurda

Son düzenlenen: 13 Kasım 2020

Sayfayı Paylaş