Ebedi Parçası Kazanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ™•BURSA[TR]16•™ tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar ebedi parça invokeden ve mindfiredan kolay düşüyor mu bunun sayılarını falan biliyormusunuz veya bakabileceğim link varsa atabilirmisiniz kolay gelsin iyi forumlar

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Invoke XVI NPC'sinden en çok hasarı veren ilk 5 oyuncuya, Mindfire Behemoth NPC'sinden ise En çok hasar veren ilk 8 oyuncuya ödül kutusu düşmektedir.

İyi Forumlar.

3. _-Thanatos-_ 45 kişilik klanda en az 30 kişi oyunu bırakacağım diyorsa ayrıca bu klan sıralamadaysa bence bu oyun pek de iyiye gittiği söylenemez ayrıca oyuna yeni başlayan oyuncuları da hiç düşünülmemiş alın kapınızın hayrını görün. Kapıyı açmak sıkıntı yapmak sıkıntı

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyuncuların kişisel görüşüdür. İçerik yeniliğine Merkez Ekip karar vermektedir.

İyi Forumlar.

5. Admincim çıkan parçanın miktarını kastetmiştim ben aslında.

6. Yanlış hatırlamıyorsam şöyleydi.

Minfire 500 adet İnvoke 15-30 arasıydı.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

@polatalemdar311 oyuncu arkadaşımızın belirttiği aralıklarda kazanılmaktadır. Kesin bir içerik bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

8. eyvallah dostum adamsın. Konu kilitlenebilir adminim

9. Merhabalar,

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Ek bilgi mindfire behemont NPC'sinden 150-110 aralığında 2 parça düşmektedir. Doğrudan 300 yazmak yerine 150 // 150 olarak oyun içeriğine eklemişler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.