EBG Yetenek Gemisi Sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve -bulanober- tarafından 26 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. dier konuyu kapamışsınız bakın ebedi kapıda orcus ve berserkenr yetenekleri arada çalışmıyor ve patlayıp mağdur oluyoruz bunu iletiniz ve ayrıca düzelince bi zahmet duyuru yapınız o zamana kadar ebedi yapmayacağız duyuruyu bekliyoruz

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyunda takılmalar olduğunda (FPS drop gibi) bu durumlar oldukça normal karşılanır. Bunu raporlayın derseniz; ekran kaydı alarak bunu Support Takımına iletiniz. Çözüm olarak önce yeteneği kullanın ardından NPC karşılayın. Yetenek bitmesine 1-2 sn kala savaşmayı bırakın.

İyi Forumlar.

3. öyle deil işte 100 kere yetenek basıyorum mesela berserkerde 87.de basıyorum ama anında kullanılmış gibi kapatıyor yeteneği yada 30.da ne zaman olacağı rasgele berserker yeteneğine basınca 6 saniye ölmemen gerekiyor deilmi ama ben bastıktan 2 saniye sonra tek yiyorum özellikle ileri dalgallarda oluyor bu sorun ve afedersiniz ama ben sürekli videoda gezemem nezaman olucağını bilmeden.bu sorun var hala yok diye inat ediliyor anlamıyorum zaten 1 haftadır okumadan cevaplar veriliyor tr yetkilileri tarafından(örneğin mesajımda gemim neden yavaş gidiyor yazıyorum yetkili geminiz zaten kırmızıdır görsel bir sorun yoktur gibi bişi cevap verio).N/A alıyorumda neyse hayırlısı bakalım daha neler göreceğiz ama bu sorun var ve düzeltilene kadar ebedi yapmayacağız.ayrıca kmsede oturup saatlerce nerede oyun sorunu olacak die video çekemez bu yetkililerin görevi bakar loglarıma der bu adam berserker yeteneğine bastıktan 2 sanie sora patlamış normalde 6 saniye ölmemesi lazım demekki sorun var bunu yapamıyorsanız ne diyimki basit mantık.gerçi bu tür işleri yapabilkse orbit herkees mutlu oyun oynardı şuanki gibi sinir harbi çekmezdik vede son olarak bu bir lag takılma donma sorunu deildir bunuda anlayın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Kasım 2021
  4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Kapıyı yapıp yapmamanız tamamen sizin sorununuzu kapsayan bir durum. Şikayetinizi dile getirmek isterseniz Supporta iletmeniz gerekmektedir. Forum kanalında yönlendirme ve raporlama işlemi yapılmaktadır. Bireysel bir sorunda teknik rapor gerekeceğinden suppora gösterge belirtmeniz gerekmektedir. Hız sorununuz için çeşitli sorunlar olabilir. Tek tek incelenmesi gerekiyor. Sarı taş var mı hız takılımı vs.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş