Eco-10 tarzı füzeler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tiaremy94 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tiaremy94

tiaremy94 User

1 lf4, 11 lf3, 12 lf2, 1 iris, 7 flax bir goli gemim var. 12 lvlım kasılırken lordakium kristallin kesiyorum. Eco-10 füzeleri kasılmak için mantıklı mı? Bir yandan da para kasmak istiyorum ama bu füzeler çok pahalı sizce pvpde mi kullanmalıyım sadece bu füzeleri?

2. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Elinizde bulunan lazer ekipmanı ile lokum tallon keserken zorlanabilirsiniz bu yüzden eco-10 tarzı roketatar mermileri işinizi kolaylaştıracaktır yalnız ölçülü olmak zorundasınız 200 tane eco-10 300k credi dengeli kullanırsan fazla etkisi olmayacaktır.

3. tiaremy94

tiaremy94 User

peki füzelerin otomatik yüklenmesini sağlayan cpu otomatik atmıyor di mi füzeleri?

4. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Eco-10 roketini Lordakium Kristallon gibi yaratıklarda kullanabilirsiniz ve ufak düzeyde yaratıklar için harcamamanızı öneririm.

Keyifli Forumlar.

5. eco 10 kulanmaam ben asla tavsie etmem ama açıl urri lazımsa kulanırsın oda 2m kapıda bide kullan kapı girince her bolüm başına enaz 1k eco 10 bideo kalkan emen roket onun dışında zarar

6. Devo keserken bile kullanıyorum. Skylab sayesinde kredi zararı hiç olmuyor. Bir devoya max 2 kez 5 li sıkıyorum. Sibelonlara 1 kez kalkan emen + 2-3 kez eco 10 atıyorum.
    Oralarda kullan bence

7. bende eco 10 çok kullanıyorum skylab ile her gün credi elde ediyorum zaten günde 1-2 m lik cephane harcasamda daha çok faydası oluyor tallona mesala 10-15 kez atıyorum kendim keserken ama daha kısa sürede kesiyom

8. Kastığın paraya bağlı pahalı olup olmaması kardeşim :) Mesela Ben Bugün 15 m Kastım . 5 m ye yakında cephaneye harcadım . en az 3 4 m si eco 10 a gitti . Yani Dediğim Gibi . Kastığın Paraya Bağlı . Eğer Az Kasabiliyorsan Arada Sırada Sık . eğer Skylabdan Vs vs. Yerlerden de Para Kasabiliyorsan Sıkıntı Olmayacaktır :) Umarım Yardımcı olmuşumdur :)

İyi Forumlar .

9. tiaremy94

tiaremy94 User

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum herkese, çok yardımcı oldunuz. Bir sorum daha olacak Sar-01 kullanmak daha mı mantıklı yani sonuçta 500 cd var arada eğer hasar farkı çoksa onu alayım?

10. sar-01 roketinin kalkan emici özelliği vardır. Dp İndirmez . Bence 500 c varsa 300 bin c ye eco-10 al 200 bin c de sar-01 al :) ama Sar roketlerini Sık sık Kullanma :) Zorlandığın zamanlarda 5 li şekilde 4-5 kere sıkabilirsin :) Yaratığı Kesme gücüne bağlı şekilde artırıp azaltabilirsin :)

11. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

sar-02 gereksiz yere kullanılmaz eğer senin kalkanın azsa onu kullan başka türlü harcamaya bile değmez eco-10 al yeter.

12. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Tavsiye vereyim derken adamı oyundan soğuttunuz, hele birde sar roketlerini karıştırmanız üstüne mum dikmek olmuş...:)

Paşam, eco-10 roketin olmadan kesmen hem işini uzatır hemde açık hedef haline gelirsin oyunda bu yüzden ne kesersen kes roketlerin açık olsun ve kullan o roketleri...

Oyunda yapacaklarını söyleyim; 1-) Mutlaka eco-10 için kredini tut gemide belli bir miktar roket satın almak için 2-) Skylaptan sepromla besle roketleri sakın promerium kullanma.3-) Geliştirmeler kısmına gir ve roketatar kısmına girip roketatarın en kötü 7-8 seviye geliştir mesela 10.000 vuruyorsa 11k ila 13k arasında hasar miktarı demektir, tabiki sepromla roketleri besledikten sonra.4-)Eğer skylabın seviyeleri düşükse biran önce yükselt, ayrıca kredi kazanmanın en güzel yöntemi yaratık kesmek olsada ÇÖP toplamaktır mümkünse cubi, kristallon ve tüm bossların çöplerini kaçırma kestiğin yaratıklardan daha çok kazandığını göreceksin...

13. tiaremy94

tiaremy94 User

Çok teşekkür ediyorum elinize sağlık :) Fakat roketatarı geliştirmek için biraz erken gibi sanki çok fazla uri gerekiyor ki o kadar uriye kalkanlarımı falan fullesem daha iyi sanırım. Ben genelde promerium kullanıyordum neden kullanma dediniz?

14. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Promerium ile seprom arasında çok fark var da ondan...Roketleri misal 3000 seprom yollasan 30.000 roket sepromlu demek bu ayrıca plt-2026 ile 2000 vurayım derken 2000-3000 arası vurman demek.Roketatarı geliştir en azından 5 yap.Farkı az olsada yaratık keserken farkettirecektir zaten eco-10 roketatarın seviyesine göre değişiklik gösterecektir.

15. baran7

baran7 User

atmadan once ok uçuş gir at sonra sıradan uçuş duzeni ben bole yapıom

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.