Edebi kapı cezalandır işlemleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ronaldo_4949 tarafından 29 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. selamün aleyküm ebedi kapı açığından yararlananlar a adeta ödül verildi adalet bunu yani banlanan gemilerde sadece şeref puanı silindi geriye ne varsa hepsi gemilerinde duruyor bu ne biçim ceza resmen ödül verildi yazıklar olsun !!

2. titans___

titans___ User

dün sıralama da yükselip bugün de geri düşüş oldu geç geliyor cezalar adamlar fullemişler her şeylerini ve hala da trencilik oynuyarak hava caka yapıyorlar chatler de kullandıkları programlar yani taktiklerini de habire değiştiriyorlar el cevap bende taktiklerimi değiştiriyorum hani botla uyanıklık yapma taktiklerine de uygun cevap veriyorum ha çok nadir de olsa kestim mi kesemediğim daha çok tabi yoksa botla neden uğraşsınlar sabit taktikler kullanıcak kadar enayi değil kimse kimseyi enayi yerine koymasın .

3. Şimdi sen bunları yazdın diye merkez ekibi ban atabilir dikkat et kendine :D

zalim bunu beğendi.
  4. Ya arkadaş atsın veya atmasın bır tek benim mi gücüme gidiyor anlamadım ki

5. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Öncelikle başlığınızı konuyu daha dikkat çekici olması amacınla düzenleme işlemi yaptım. Lütfen büyük harf kullanmayın, cümlenin hepsi büyük harf olduğu zamanlarda bağırmak anlamına geldiği ve göze rahatsızlık verdiği için forumda yasaklanmıştır.

Bizler gerekli işlemleri ve kullanıcıların bu durumlardan şikayetçi olduğunu bildirdik. Bunlar dışında yapabileceğimiz herhangi raporlama işlemi olmadığı için maalesef ki elimizden herhangi bir şey gelmemektedir. Yapılan tüm banlama işlemleri merkez ekibin elindedir ve onlar bu işlemleri uygulamıştır.

İyi Forumlar.

6. daha önce demiştik adamlar oyuncu kaybetmek istemiyo göstermelik banlar verildi yine.
    modlarda kendinden emin banlar yakındır diye caka satıyolardı gördük yine bizlerin dediği çıktı. umarım bu saatten sonra özellikle TÜRK adminleri bu sorumsuzların taraftarı olmaz

7. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Bizler belirli bir tarafı tutuğumuzu nereden çıkartıyorsunuz? Bize söylenen şeyi bizler sizlere aktarmakla yükümlüyüz, burada söylenen neyse sizlere onu aktardık. İlgili duyuruyu paylaşan kişi Takım liderimizdir ve direk merkez ekibin iletişime geçtiği kişidir. Bu yüzden herhangi bir taraf tutulmamaktadır.

İyi Forumlar.

8. Sayın admin benim petin sakalları çıkalı yıllar oldu.Berberi bile abi böyle sakal mi olur ustura dayanmıyor diyorken ,bazi oyuncuların petleri halen biberonla beslenirken, nasıl olurda benim pete kafa tutabilir .Bu sorunun cevabını sözlü ve yazılı olarak talep ediyor diğer yarışmacı arkadaşlarada kõklü bann alma konusunda başarılar diliyorum.

9. Ebedi kapının 102. dalgada sonlandırılması şart.

Aşağıdaki düşüncelerim temiz oynayan hesaplar için:
    Orta ve düşük hesaplar için zaten yüksek dalgalara çıkmak neredeyse imkansız hem elit israfı hem zaman israfı.
    Ununu elemiş eleğini asmış hesaplar için ise yine zaman israfı çünkü bugcularla başa çıkmaları imkansız.

Aşağıdaki düşüncelerim bug,hile kullananlar için:
    Birbirinizle ``ben daha iyi bug kullanırım`` yarışı yapıp bir arpa boyu yol katedemiyorsunuz. Şeref, rütbe kasmak için giriyorsunuz bu kapıya çünkü zaten elitleriniz full ama rakiplerinizde aynı şekilde ilerliyor. Eee ne elde ediyorsunuz ? Emek vermeden, zorlanmadan, milletin bedduasını alarak yaptığınız işten nasıl zevk alabiliyorsunuz ?

Aşağıdaki düşüncelerim ise direk DO yönetimine:
    Bu kapı temiz yoldan oynayanların işine 102 den sonra gelmiyor. Bugcularda nasılsa bu kapıdan tp,şeref,rütbe ve diğer bazı itemleri bolca kazanıyorlarsa sizden neden uri çekip haftasonu kapı dönsünler ki ? Hem sizin hem namusuyla şerefiyle oynayanların işine gelmeyen kapıyı neden halen açık tutuyorsunuz ?

Bu kadar bariz suistimal edilen bir kapının halen açık kalmasını kendime izah edemiyorum.

zalim, BUKANN ve Tpehlevan bunu beğendi.
  10. Biz alıştık zamanla sende alışacaksın :D

Eskiden 2 hafta ban atarlardı şimdi 1 haftaya indirmişler yakın zamanda hatalı banlama yaptık diye bunlara kod verirlerse şaşırma daha önce oldu böyle şeyler :D :D :D

Burası darkorbit adaletin olmadığı tek oyun ;)

Tpehlevan bunu beğendi.
  11. Tpehlevan

Tpehlevan User

Bu yazdiklarına sonuna kadar katiliyorum

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  12. -gemi2012-

-gemi2012- User

her zaman olduğu gibi yapanın yanına kar kaldı yapmayanlar yapmadıkları için ceza almış gibi hisseder olduk yine hayal kırıklığı yine pişmanlık darkorbit
    iyi oyunlar yolunan uzay pilotları

13. ℓαηeт

ℓαηeт User

burdan adelet beklmeyin ban attilar gostermelik olay bu oto tutucuya rutbe birsey yok

eskiden 2 hafta ban olurdu simdi oyuncu kalmadi yakinda kendileri oynayacak

ben cok oyun oynuyorum baska oyunlari burdan olan hile bot yada bir cok sey burda gordum bu saaten sonra bir lira verilmez oyuna

adam seref bugu kasiyor adam tercubeyide bugla kasiyor .D

ama seref siliniyor niye acaba sebep gemisi acilinca uri ceksin siralama diye

tr1 tr5 oynayan fazla kalmadi yeni etkinlik kapisina girdim harita otocu dolu

devam edin iyi yoldasiniz

Son düzenlenen: 30 Aralık 2021
  14. Ben oyuna 4 ay ara vermiştim tr1-5 oyuna geri dönüyüm dedim sırf 1 ay vip verdiler diye bakıyım dedim. :D bug oto tutucu falan daha bu oyun ölmüş oynanmaz. Başka uğraşlar bulun kendinize kafanız rahat olsun bırakın bugcular otocular tutucu kolsuzlar oynasınlar kendi kendilerine. Oyunu mahvettiler bu emek hırsızları...

15. Mineral

Mineral User

Uzayda bile sorun var ben Dünyaya geri dönüyorum.

16. tryhardD

tryhardD User

Oyunun başındakiler oyunu zerre umursamıyorken buradakilerden büyük şeyler beklememek gerek... Keşke biri gelse şu oyunu ellerinden alsa da ellemeyi bıraksalar... Bu bile oyundaki sorunları bir nebze azaltır.

17. zalim

zalim User

Birde Chatte ezik falan yazıyor dalga geçiyorlar kendini bişey sanıyor. Gemisi 7/24 emek vermemiş. Emek vermiş eliyle kasmış oyuncuyu kendi ile bir tutuyor. Eliyle kasan adamın hesabı 250 bin uri yi zor görüyor. 7/24 gezenler Youtube gibi platformlarda görüyoruz 20 milyon 40 milyon uri ile oynuyor.

18. 28 aydır oynuyorum ve hemen hemen hiçbir etkinliği kaçırmadım. Henüz benim bile yeni roketatar alacak kadar bölünme kristalim yokken 6-7 ay önce hesap açmış birinin hem goli plusu hem hydra ve hemde neptüne roketatarı var !

Chat için görüşlerim başından beri olumsuz yöndeydi zaten. Do chati reelde yürümeyi beceremeyen şahısların takıldığı ortam gibi geliyor bana (istisnalar hariç) Chati grup atıp yardım isteyen kişilerle iletişime geçmek haricinde hiç kullanmıyorum, neler konuşulduğunuda bilmem açıkçası.

Başka konuda da belirttim bugün. Video izleme platformunda canlı yayın yapan birinin kanalına chat kısmına birisi (kardeşi ile 7/24 vardiya usulu) kapı döndüğü halde halen çin etkinliğinde botla topladığı gatesleri bitirememiş. Varın siz hesap edin ne kadar toplamış. Şimdi bu kişi tabiki 1 ayda bölünmeyi yapar hemde beş kuruş do ya para vermeden.

Ticari anlamda düşündüğümde yaşanan gelişmeler (bot,bug kullanmayanın aşağılandığı, ebedi kapı gibi facia bir yeniliğin getirilmesi) hiçbir şekilde şirketin işine gelmiyor, çünkü vip hariç artık uri çekilmiyor (oyuncuların %80 ini oluşturan 3. parti yazılım kullanıcıları zaten illegal yoldan uri ve item sahibi olurken, rütbe için uri çekip eskiden gates dönenlerde artık ebedi kapıda bugla hallediyor işi). Hal böyle iken şirketin amacını hiç ama hiç anlamıyorum.

19. Tpehlevan

Tpehlevan User

Bu konu açilalı bir ayıda geçti hala NA

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Mart 2022
    ℓαηeт bunu beğendi.
  20. SonArzum

SonArzum User

Merhabalar,

Üsluba dikkat edelim. TR ekibinin bu konuda bir yetkisi bulunmamaktadır.

İyi forumlar.