Edebi kapı hakkkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 17 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar hepinize kolay gelsin öncelikle edebi kapı hakkkında bayadır aklımda olan bir soru soracağım,

Orcus %30 hasar modülü(x2 kat dahilinde) %20 çift hasar güçlendirici + seprom +arge falan dalga 130-150 ye geliyorum rahat yani en azından 3 tur dönüyorum.

3.Turdan sonra zorlanıyorum bazı arkadaşlar belli bir turdan sonra en iyisi berseker diyor, berseker gemisini kaçıncı turdan yada kaçıncı dalgadan sonra kullansam daha etkili olur? Tam hakkim değilim konuya Cevaplarsaniz sevinirim iyi forumlar..

Yada başka vereceğiniz taktikler varsa dinleyebilirim

polatalemdar311 bunu beğendi.
  2. erdiberke5

erdiberke5 User

berserker için 300.dalgayı tercih ediyorum ben tallonlarda sadece ama unutma bol miktarda ınsta kalkan ve emp harcaman gerekiyor berserkerlede yaparsın ama uzun sürer

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Ben şu 306.dalgayı geçemedim orada bir uğursuzluk yatıyor :D :D :D

Sana tavsiyem 306.cı uber tallonlar dalgasına kadar orcusla gelmen sonra bu bölüme berserker ile girip yetenek kısaltıcı ve hermes tasarsan hızlı bir şekilde bitireceğini düşünüyorum.

306 yanlış hatırlamıyorsam 1.500 vuruyor tam berserkerlik bölüm.

Diğer bölümler kolay ve dikkat isteyen yerler.

Köşeye giden npclerde dikkatli ol ;)

4. Cevabın için teşekkür ederim, Anladığım bu hasar yansıtma olan intikam yeteneğini kullanığımız zaman bizim de hasar almamız için insta veya ema harcamiz gerekiyor değil mi doru anladım?

Cevabın için teşekkür ikinizde 300.Dalgalar filan dediğine göre ben bersekeri daha önce giymeyi düşünüyordum daha erkenmiş cevaplar için teşekkürler :D

Peki bu intikam yeteneğini kullankınca(yani hasar yansıtma) O sirada berseker hasar alıyormuydu yoksa almıyormuydu hatirlamiyorum yani o yeteneği kullanınca insta kullanmamıza da gerek var mı?

Bir de diğer sorum bazi videolar da istiyorum bu 2 tane uber kristalon gelen bölümden sonra özel bir yaratıkı geliyor ya hani storoge bilmem ney diye bitirdikıten sonra 2 tane güçlendirici veren bazıları o yaratığı dondurup nasıl diyim uyutup kesiyor o nasıl oluyor acaba?

5. Hepinizin cevapları için çok çok teşekkürler birde son olarak dediğim gibi şu özel yaratıkı var birtane uber kristalon dan sonra geliyor stora bilmem ney 2 güçlendirici veriyor bitirince o yaratığı uyutup kesiyorlar bazi videolar izlediğim de o nasıl oluyor acaba

6. smoonrise

smoonrise User

Yakın zamanda y.tube videoları var , özellikle yeni roket atardan sonra birçok kişi video attı '' ebedi kapı '' ( ingilizcesinide aratabilirsin ) yazıp son 1 hafta 15 gün videolarında bilgi edinmek istediklerin var biraz hızlandırılmış oluyor bazı videolar ama işini fazlası ile görür en azından mantığını ve zamanlamasını anlarsın izleyip .
    Benim tavisiyem sana nacizane fazla tecrüben yok ise berseker ile önceki bölümlerde tecrübe edin zamanlama ve kullanım açısından mesafe ayarlama v.s için .