Eee Yetti Ama!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve züℓƒι̇кαя tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar;
    Herkesin bildiği gibi chat masterlerin soruları cevaplama zorunluluğu yok. Eee tamam eyvallah dedik chat dolmasın diye soruları cevaplıyordum bugün. Biri net problemini söledi bende chatten yardım edmiom çünkü chatte ama yazarken a yı unutsam kick ee çık gir yani kim uğraşacak dedim facebook adresimi _ koyarak yazdım sonuç 2 saat ban e abi o zaman cm gibi görev verin bize daha rahat olalım gerçiği 2 senedir normalde gerçekleşmesi gerken ay yıldız goliath projesinin peşinde koştuğumuz için hiçbir şeyin değişmiceğini düşünyorum sonuç olarak bana çözüm bulun abi cmler zaten artık sa desek cevap vermez oldu...

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Cm arkadaşlar chat düzeninden sorumludur oyun ile alakalı sorulara yanıt vermiyor olabilirler kimse kimsenin görevni üstlenmek zorunda değildir kurallara göre yardım ederseniz kimse size ban veya kick vermez chat kuralları gereği hiç bir ulaşım linki veremezsiniz link paylaşamazsınız soru soracak arkadaşlarımızda sorularına her daim yanıt alamayabilirler burda kimsenin suçu yoktur ve sizede kimse neden yardım ediyor cevap veriyorsunuz demeyecektir her ortamın bir kuralı vardır kurallara uyalım uymayanları uyaralım lütfen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.