Eic mi Vrumu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tracker tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tracker

Tracker User

Arkadaşlar mmoyum yeter artık bıktım.Elitin teki daldığında 10 elitimizin 1den portala saklandığı 1 şirket. kesiliyoruz hala npc kesme peşindeler.Bende şirket değiştirmeye karar verdim varmı böyle sana dalarlarsa herkes ona dalar dediğiniz 1 şirket?.(Kendi şirketinizi yazmayın.) Bu konuda fikirlerinize açığım

2. Konu yanlış yerde.

3. _DODGE_

_DODGE_ User

Sanırım Sen tr3 de oynuyorsun bu gün tek başıma 1-3 de katliam yaptım önüme geleni kestim :D sende sıkıldın buraya konu açtın :D

4. Tracker

Tracker User

FAİL tr4>3 :)=

5. Ben her serverde eıc i seçiyorum ve tavsiye ediyorum hem daha bi rahat gibi geliyo bana :D sende eıc e geç derim bazen yardımlaşma falan da var vru da kamufleyle gezdim birbirlerinden kris çalmaya çalışıyolar kendileriyle savaşıyoladı :)

6. Merhaba ,

Bu tür konuları Yeni Başlayanlar yada Konuşmacı Köşesi kısmında açabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.