Eir Birleştir Bölümüne Gelsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ŞEHMUS-TOKDAŞ tarafından 27 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eir birleştire gelmeli mi?

1. Evet

91,4%
  2. Hayır

8,6%
  1. Karantinanın 6-8 kişi ile dönülmesi gerekiyor bildiğiniz gibi diğer şekilde çok uzun ve zahmetli oluyor.Ben 4 gündür karantina için grup arıyorum ve 5 kere dönebildik.Hal böyle olunca eir de kasamıyoruz.Benim tavsiyem birleştir kısmına karantina cpu karşılığında eir alma olayının gelmesi.Mesela:

1 karantina cpu:20 eir
    30 hibrit:2-3 oil
    gibi.

Karantinaya giren arkadaşlarda, şuan ki gibi olur ödüller.Cephane,uri vs de almak isteyen de kapıya girer.​

yılmazcan47 bunu beğendi.
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle Konu başlığınızı daha dikkat çekici şekilde düzenledim.

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi Forumlar.

ŞEHMUS-TOKDAŞ bunu beğendi.
  3. TersLale

TersLale User

2020 eylül oldu ve hala şu karantina olayına bir güncelleme gelmedi.

4. TanrıEru

TanrıEru Guest

Mantıksız bence bu fikir oyunda bazı şeyler zor ve değerli olmalı geliştirme yapmak için son derece önemli ve değerli olan eirin alınması doğal olarak bir noktaya kadar zor olmalı diye düşünüyorum kaldı ki günlük bonuslar bu konuda oldukça bonkör davranıyor gibi

BelongDemirhan bunu beğendi.
  5. Evet dediğiniz gibi zor olmalı fakat yazdıklarıma bakarsanız kapıya girmek için gereken cpuyu direk eire dönüştürmeyi teklif ettim.Burdaki sorun 7-8 kişiyi bulup da sürekli kapı aramanın çok anlamsız olduğu.
    Kaldı ki 36 pro+20 bo3 toplamda 15000 den fazla eir istiyor. Zaten kapı 20 veriyor birde üstüne dönen kişi lazım.5000 tanesi bonustan çıksa geriye 500 kapılık eir kalıyor.Zaten hibriti kasmakta zor.Bu yüzden kapı için istenen cpu ile birleştirilirse kişi sayısından kurtarılmış olur oyuncular en azından.

6. 50 kişi kapıya girip geliştirmeleri fulleyenler oldu bence gayet adil bu fikir fakat fiyat ucuz zorluğu az, eğer 5 cpu 20 eir takası olsa daha makul gibi.

7. Birleştire çiçekle hibrit geldi.Yani 1 kapı 200 çiçek.İlettiğiniz içi teşekkür ederim Konu kapanabilir.

8. Çiçek kalıcı mı?

Sayfayı Paylaş