EİR(Eksen Işın Regulatoru)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve InYourFace tarafından 31 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. InYourFace

InYourFace User

Ben mi yanlış anladım yoksa oyunla alakalı bir sorun mu güncelleme gelemeden önce günlük girişlerde aldığımız 600 EİR neden yok.Bende yok genel olarak kimsede mi yok bilmiyorum.

Yada herkesden geri mi toplandı bunlar eğer öyleyse gerçekten büyük ayıp.

Deleted member 261585 bunu beğendi.
  2. "Kasım Ayı Günlük Giriş Bonusu" sayfasından dolayı oluşmuş bir hata diye tahmin ediyorum. Görüntü hatası.

InYourFace bunu beğendi.
  3. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Bahsettiğiniz sorunu ss ile beraber supporta göndermenizi rica edebilir miyim? Bu sayede daha sağlıklı cevap alabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. InYourFace

InYourFace User

Nasıl hata görüntü hatası derken üzerine fare imlecini getirince isminde Eksen Işın Regulatoru yazıyor.Bence herkese verilen bu EİR ler geri çekilde ve bu gerçekten büyük yanlış planlamadıkları bir yanlış verdiler sonra geri çektiler diye düşünüyorum.

Oyunda bir problem var sanırım defalarca patlamama rağmen droiterim 23 hasarda kitlendi artmıyor.Herkesde böyleyse herkesin çok dikkatli olması gerekir fark etmeden diroitlerin patlamasına sebep olabilir.Destekten yardım isterken başınız ağırabilir.Eğer başkasında bu problem var yada yoksa burada bilgilendirebilir mi ona göre desteğe bir mesaj atalım çünkü 16seviye diroitleri kaybetmek baya saçma olur.

5. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Bahsettiğiniz diroit problemi ile ilgili bilgimiz var. Gün içerisinde gerekli işlemlere başlanacak.

İyi forumlar.

InYourFace bunu beğendi.
  6. InYourFace

InYourFace User

Teşekkür ederim.Diroitlerin tamamını riske atmamak için tekrar tamir ettim.Bu konu hakkında ozaman ben desteğe mesaj atmıyorum ilginiz için teşekkür ederim.İyi forumlar.

7. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

En iyisiniz yapmışsınız :)
    Teşekkürler. Eklemek istediğiniz bir şey yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. InYourFace

InYourFace User

Konu kitlenebilir.İyi forumlar.

9. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzerine konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.