EİR Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DERBEDER|AsL| tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ben yeni oyuncuyum bu güncelleme geleceği zaman geliştirme yapmayın dedikleri için irislere level basmadım şimdi eir eksikliğinden gelişmekte sorun yaşıyorum. Bazen hafta içi 45 oil veriyor kapılar buna benzer bişey EİR içinde olsun en azından 2 haftada bir 150-200 eir alalım ki bu şekildeki yeni oyuncular temel şeyleri geliştirebilsin

2. uninstable

uninstable User

Günlük giriş bonusunda bu ay bin küsür eir veriyor, çok iyi ama siz gelişmekte olduğunuza göre geliştirmeyi sona bırakmanız daha iyi olur. Önce prometheus lazeri fullemek sonrada karantina dönmek sonra da geliştirme yapmak ve bu süre zarfında da eir biriktirmek iyi olur.

3. işte bl haritasında prometheus kasmak içinde hasar lazım :) en azından droidlere level atlatabilsem kasıcam

4. ateistkeci

ateistkeci User

Eğer Prometheus görevlerini yapıyorsan gruplar bularak görevleri kolayca halledebilirsin, 2 aydır zaten günlük girişle EIR kolayca kasılabiliyor yani rahatça geliştirme yapabilirsin şu an :p

5. rodinya41

rodinya41 User

Maalesef o günler eskide kaldı 15 attend görevini yapmaya çalışıyorum sabah akşam grup arıyorum yok olmuyor tek başıma keseyim diyorum 1 attend kesmem 15 dkmı alıyor 15 dkda kesmeye çalışınca düşman gelip beni kesiyor. Maalesef soğudum blye girmiyorum

6. ateistkeci

ateistkeci User

Hangi sunucu ve hangi şirket? TR2-3 ve EIC isen beraber girebiliriz 5-6 Attend keseriz günlük olarak tanıdıklarım da var 3 kişi olarak seri keseriz Attend'leri,

Ve daha 15 Attend seni zorluyor ama daha önünde 50 Attend görevi de var :p

7. bl haritası sıkıntı oluyor 50 attend görevine kadar geldim de genelde düşman bastığı için yarıda kalıyor :D

8. rodinya41

rodinya41 User

tr4-6 Maalesef

9. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Şuanda böyle bir durum söz konusu değildir.Geliştirme yapmayından kastımız eğer halihazırda geliştirip onaylamayı unutursanız verdiğiniz uridium boşuna gidecekti ve o uyarı hatırladığıma göre çıktıktan yaklaşık bir hafta sonra oyuna güncellemenin geleceği belirtilmişti.Bu dediklerime ek olarak şirketinizin x-7 haritasında bulunan Karantina Kapısını yaparak bana göre en hızlı EIR i elde edebilirsiniz ayrıca Oyuna giriş bonusu takvimindende bu ay bolca EIR verilmekte.Karantina kapısı ile ilgili gerekli bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Aralık 2019
    DERBEDER|AsL| bunu beğendi.