Öneri EIR KASMA SORUNU

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Edirneli22 tarafından 14 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyorum

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Edirneli22

Edirneli22 User

Öncelikle herkese hayırlı günler oyun geliştirmede kullanılan eir oil oil hızlandırıcı gibi kaynakları oili x-7 haritasındaki kapıdan oil hızlandırıcıyı da x-bl haritalarındaki kapıdan kasabiliyoruz fakan EIR denilen kaynağı eskiden 16 lv lazeri kalkanı vesayire olmayan bi insan sadece günlük girişlerden elde edebiliyor EIR kapılardan da geliyor doğrudur ama gülünç rakamlar 3-9 arası geliyor sadece kronostan 100 adet geliyor kronus açmak içinde gerekli çaba hepimiz tarafından biliniyor diye düşünüyorum kapılardan gelen EIR ın ya artırılması yada başka bir kasma yolu olması lazım yeni hesapların kasması imkansız gibi birşey çünkü

2. Katılıyorum yeni hesapların kasması gerçekten çok zor. Kapıdan gelen 3-5 tane eirle olacak gibi değil.

Edirneli22 bunu beğendi.
  3. levo52

levo52 User

tek bir seviye için bile en az 20 eir isterken kapıdan 3-9 eir vermesi gülünç. EİR İçin acil sistemetik bir düzen gelmeli.

Edirneli22 bunu beğendi.