Eir kasmak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tahrefyalcin34 tarafından 24 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Pro lazerleri fulledim ve bir dahaki chromin etkinliğinde biraz daha bo3 alıcam. Günlük girişten gelen eir yetmiyor ve kapılardan çok az geliyor bundan dolayı uri fazla gelmesine rağmen eir yetmiyor. Karantina yapan da yok eiri nasıl hızlıca kasabilirim ?

2. .DUMAN.

.DUMAN. User

Etkinlikle beraber gelen hedef ödüllerinin bazıları eir veriyor.Savaş biletinide alıp daha fazla eir a sahip olabilirsin

tahrefyalcin34 bunu beğendi.
  3. Esenlikler.
    Kronos kapısı da 100 eir veriyor ama onu da tamamlaması zor.
    Ama bir de yeni eir elde etme yöntemi geldi. Mesela galaksi kapıları özel ödüllü haftasonu var. Paket içeriği şöyle güncellendi:
    Aşağıdaki ödüllerden birini kazanma şansına sahipsiniz.

Ödül Paketi: Aşağıda bulunan ödüllerden rastgele 1 tanesi hesabınıza eklenir:
    • 1 adet LF-4 Lazeri
    • 10.000 adet UCB-100 Cephanesi
    • 100 adet Eksen Işın Regülatörü
    • 4 adet Savaş Tamir Robotut 2
    • 3 adet Yanan İz
    • 3 adet Patlayıcı Şarjlı Damla
    • 4 adet Kalkan yüklemesi 2

4. BUKANN

BUKANN User

ben de şuan aynı durumdayım eir çok zor kasılıyor kuiper yapıyorum 6 eir veriyor :D yine de verdiğin uriye kıyasla en çok eir veren kapı. indirim+viple hafta sonu 90k uriye açılıyor kapı. 4 kapıda bir 200k uri ödül. her kapıda 36k kazanıyorsun.
    4 kapıda (4x36)+200=344k uri. maliyeti ise 360k. ufak bi kayıp var ama her kapıda kazandığın 6 eir + 35 civarı bölünme kristali de spartan yapmana yarar.

5. 1feder

1feder User

tamam burası güzel peki oil nerden gelecek gökten mi yağacak yani elinde sonunda karantina en karlısı ama oyuncu yok, geçen sene bu zamanlarda vardı

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Birçok oyuncumuzun da bahsettiği gibi maalesef ki şu anda pek oyuncu karantina kapısını yapmamaktadır. Hem Ödülleri olsun hem de harcanan zaman olsun diğer kapılar daha kârlı geliyor. Lakin genede siz ümidinizi kesmeyin chat bölümünde sürekli kapı yapmak için ses edin mutlaka biri çıkacaktır.

Farklı bir şekilde eir toplamak için savaş biletini öneriyorum. Hem kolay hem de ödül bol :)

İyi Forumlar.

7. Savaş bileti , etkinlikler falan hepsini yapıyorum ama yetmiyor bol bol zeta ya da abg dönsem de kapı başına 2-3 bilemedin 4 eir veriyor. Gelişme önerilerinde proları fullemek falan var fulledım ama seviyeleri düşük irisler 14 oldu olacak gibi 1-2 tane eksik. Proların bazıları 10 bazıları 7 bazılarında seviye bile yok ondan eir kasmak pro kasmaktan falan çok daha zor. Karantina dönen oldukça yapmaya çalışıyorum ama çok az yapan var. Başka da eir kasmanın yolu yok sanırım ?

8. Bende eir fazlalığı var. Sende bölünme kristali varsa takas edelim mi :) :) Keşke oyuncular arasında madde vs. takası olsaydı.

9. aslında evet oyuna pazar sistemi getirilebilir. bunun için piyasa oluşturmak lazım herkes istediğinin istediği fiyata satamaması için vs. vs. ha yapılır mı yapılır, hatta oyun canlana bilir bile ama köklü bi değişiklik ister, oda masraf ister. çoğu oyuncu 'oyuna para verilmez' mantığıyla oynadığı için bu durum çok zor. Sen yapımcıya destek vermezsen o da gelişimi için bir şey yapamaz. haksız mıyım? (örnek verirdim ama forum için doğru olur mu bu durum bilemedim :) )