EİR ( Paket Olarak Satılsın )

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve SEYYİDÜL-MÜEZZİNİYN tarafından 5 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

EİR Paket Olarak Satılmalımı

1. Evet

63,8%
  2. Hayır

36,3%
  1. Arkadaşlar. Choremin Peketleri Gibi EİR De Paket olarak satılsa nası olur ?, Choremini Galaxy Kapılarından Kasanlarda Var. Paket Olarak Alanlarda. Hani 2Türlüde Elde edilebiliyor. Bence EİR de öyle olmalı. İsteyen Paket Olarak İsteyen GG lerden kasarak almalı. Lütfen Üstte tutun konuyu. Konu tartışmaya açıktır

2. paralı parasız oyuncu arasın da fark olur karşıyım ben neden bu oyuna bu kadar para vereyim ??

3. 2 Seçeneği de evet olarak sunduğundan ve süreli olduğundan dolayı yeteri kadar evet alsa bile ana kurallara uyulmadığından merkeze bildirmeyeceklerinin farkındasındır umarım.

4. TAUSAH

TAUSAH User

yav he he kardeişm ya iyice artık evi arabayı satalım oyuna basalım.

5. Yokubono

Yokubono User

Konu tartışmaya açıktır ? Neyi tartışacağız alttaki evet mi üstteki eveti mi seçsem diye mi ?

6. zaten hayır seçeneğini de koysa basacak olan tanımıyorum :D iyi yada kötü gelmeli satışa

7. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Oyuna zaten para yatırıyoruz az yada çok bu paketlerin gelmesinden önce adalet sağlansın ondan sonra getirileceği tartışılır bence.

8. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konuyu olması gerektiği yere taşımış bulunmaktayım. Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklenmiştir. Konunuz üyelerden destek aldığı takdirde raporlarımıza eklenecektir.

İyi forumlar.

9. FurkanS53

FurkanS53 User

Chormin para ile satılıyor aynı şekilde EİR de para ile satılabileceğini düşünüyorum.

10. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Sevgili FurkanS53, Daha öncede belirtmiştim. Gün gelecek forumda konu açılacak "Bu fazla Eirleri nasıl satabiliriz. Takas istiyoruz" diye :)

O günler yakın

İyi forumlar.

11. FurkanS53

FurkanS53 User

Bu dediğiniz imkansız dediğinizin olması için bütün ekipmanları geliştirmek, ekipmanlar geliştiği icinde karantina yapmayada gerek olmayacak. Sadece gg dönerek eir kassak dahi dediğiniz gibi olması için binlerce kapı dönmemiz gerek o kadar eir de bir kaç seneden önce birikmez.

12. Bu en başta gelmesi lazımdı.

Ben 36 pro lazerlerin neredeyse yarısını 16 yaptım.

Karantina yapmaktan rüyama girer oldu.

O kadar emek verdikten sonra satışa girerse o kadar emek boşa gitmiş olacak.

Gelmesin HAYIR

Grandmaster. ve (silinen üye bunu beğendi.
  13. Dostum sana katılıyorum gerçekten güzel bir fikşr

-=ODIN=- bunu beğendi.
  14. Bir alternatif olur, mantıklı.

15. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Ben burdayım Acelem yok, Bildiğiniz gibi bir oyuncuyum bende ama oyundan çok forumda olmayı seviyorum.

Ama o gün gelecek er yada geç gelecek
    iyi forumlar.

16. Bence zt satışa çıkacak, satmak için gelmiş bir özellik olduğunu düşünüyorum çok yakında..

17. Oyunda herşey paradan ibaret artık haklısın kardeş ama şu oyunu adil yapabilseydiler şuan aktif oyuncu olurdu yok görebilen var mı? Oyunun paradan ibaret olmadıgını gösterin şu oyunculara .

18. Fresk

Fresk User

Benim şahsi fikrim karantina cpu uridium ile satılsın veya erişimi kolaylaştırılsın uridium harcayıp emek vererek yine karantina yapıp eir kasalım böyle olursa parayı veren düdüğü çalar.

19. ..EMYRS..

..EMYRS.. User

%400 Helix lere eir eklenebilir ilk zamanlar yapılmıştı diye hatırlıyorum yada ödül olarak verilen eir ler artırılsın 3-4 eir nedir ya

Sayfayı Paylaş