Ek Hangar Binası Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UltrAlben tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. UltrAlben

UltrAlben User

Hangar binası aldım. Elimde normalde Goliath var. Aldığım binaya Vega'yı yerleştirmek istiyorum fakat eski gemin satılır diyor. Normalde bunun olmaması gerekiyor diye biliyorum. Nerede hata yapıyorum, yardımcı oalbilir misiniz?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Şubat 2014
  2. Merhaba ;

Gördüğüm kadarı ile Goliath geminiz 2. hangarınızda patlamış durumda. 1. hangarınız boşta ve sağ altta da gemi olmadığını görüyorum. 1. hangarınız seçili durumda iken gemiyi yerleştirirseniz hiç bir sorun olmayacaktır.

Keyifli Forumlar.

3. UltrAlben

UltrAlben User

Bu da 1.Hangar görüntüsü. Goliath burada duruyor. İlk gönderdiğim görüntü boşken 2. Hangarın görüntüsü.

2.Hangarda Vega'yı yerleştire tıkladığımda önceki geminiz satılacak uyarısı alıyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Şubat 2014
  4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Resimde göründüğü gibi 1. hangarınız seçili lütfen 2. hangara yani yeni aldığınız hangara geçip o şekilde yerleştiriniz.

İyi forumlar...

5. UltrAlben

UltrAlben User

Anlamaya çalışıyorum, deniyorum fakat olmuyor. 2.Hangara tıklıyorum sonra Vega'ya getiriyorum gemi sırasını. Sonra da yerleştir'e tıklıyorum. Ama ne iştir ki çözemedim, sonunda yine şu an ki geminiz satılacaktır onaylıyor musunuz yazısı geliyor..

6. adeniza

adeniza User

İkinci hangarında gemi yok o yüzden kırmızı ile işaretli. Yani oraya yerleştirebilirsin.

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

2.hangarınıza gemi satın alın aldıktan sonra emin olun kolay bir şekilde yerleştirebileceksiniz arkadaşlarımın dediği gibi gemi olmadığı için bu uyarı verilmektedir.

8. UltrAlben

UltrAlben User

İlk mesajımda ki foto da göreceksiniz sağ altta Vengeance gemisi bulunuyor. Gemim var, eminim fakat yerleşmiyor. Her 2 hangar binasında da aynı uyarıyı veriyor 2.Hangar binası boş olmasına rağmen. Bakın fotoda 'BOŞ UZAY GEMİSİ YOK' yazısı da bulunuyor. Gemim var ve boş olan hangara yerleştire tıkladığımda alıyorum bu uyarıyı.

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakın anlıyorum sizi resmide gördüm şuan hangar binanız boş olduğu için uyarı veriyor o hangar binasına bir ponix yerleştirin ve bir kez daha yerleştirme deneyin.

Hangar binası genişletme okumadıysanız bir bakın.

10. UltrAlben

UltrAlben User

Evet o yazıyı okudum bu konuyu açmadan önce. Phoneix de şimdi denedim yine aynı karşılığı alıyorum...

11. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ozaman son çare olarak oyundan çıkıp çerezlerinizi temizleyip yeniden girmeniz baktınız yine olmuyor lütfen supporta yazarak sorununuzun çözümlenmesini isteyiniz.üzgünüz forum üzerinden size tavsiye edebilecek başka bir öneri bulamıyorum.

12. UltrAlben

UltrAlben User

Tamam öyleyse. Yine de teşekkür ederim.. :)

13. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya gerekli yönlendirme yapıldığı için kilitlenebilir.

İyi forumlar...

14. Merhaba ,

Ekleme yapayım. 1. Hangar'da gözüküyor gibi fakat siz 2. hangar'a bastığınızda BOŞ Uzay Gemisi Yok yazan kısım geldiğinde yerleştirmek istediğiniz gemiyi seçip yerleştirebilirsiniz.

O uyarı hangar'da gemi yoksa da çıkıyor kontrol ettim.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.