Ek hangar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kaansakal tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kaansakal

kaansakal User

Şimdi bende lf3 kalkan havoc vs den sadece 1 gemilik var.Şuanki gemim goliyi fullüyor elimdeki malzemeler.Ben ek hangar aldım(2. hangarımı aldım) elimdeki lf3ler lf4ler havoclar ve diğerleri olduğu gibi 2.hangarıma aktarılır mı?
    Yani şöyle ki
    Bende 35 lazer topu 19 kalkan vs var.Bunlar ile goliyi full design edebiliyorum.
    2.Hangarı aldığımda kullandığım 31 lazer topunu,16 kalkanımı havoclarımı vs. 2.hangarıma aktaramadım.Bu normal mi anormal mi? Yardım ederseniz sevinirim.

Bir de küçük bir sorum daha var.
    Eski forumda okumuştum da aegis alışverişe mi gelecek? Ona göre alacağım.

2. KARANLIK

KARANLIK User

İlk geminizden tüm ekipmanları çıkartırsanız ikinci geminize takabilirsiniz.Her iki konfigrasyonuda çıkardığınıza emin olun.

AKDENİZ bunu beğendi.
  3. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Eğer envanteriniz bir hangarınıza yüklüyse diğer hangarınızda göremezsiniz. Ancak 1. Hangarınızın konfigurasyonunu boşaltırsanız 2. Hangarınızda kullanabilirsiniz. Yani aynı envanteri aynı anda iki hangarda kullanamazsınız. Birisinden çıkarıp diğerine koyabilirsiniz sadece.
    Aegis konusu ise planlama yapılmış durumda ileriki günlerde kesin ccevabı göreceğiz.

İyi forumlar...

4. FM dediği gibi çıkartman lazım ekipmanlarını.

Unutmaman gereken yerler var.Ekipmanlara girdiğinizde 1 2 konfi var yanında güncel konfigürasyon siler dersen gemi içinde ne varsa boşaltır 1 konfideki herşey boşalır.(Buna Dioritler ve pet dahil.)

Sonra geçmek istediğin gemiyi seç.Etkinleştir butonunu tıkla.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.