EKIPMAN ACILMIYOR NEDENNNN

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve •●MaÐøX●•DO●•«-✘. tarafından 24 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yönet butonuna basınca Yükleniyor yazısında kalıyor. etkinlik var konfi ayarı yapmamız lazım yapamıyoruz supporta mesaj atalı 4 gün oldu saha cevap gelmedi kimse ilgilenmiyor mu bu oyunla mağduruz kardeşim ekipmanlar açılmıyor

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Çerezleri temizleyip tekrar denediniz mi?

Türkiye Takımı!

3. her yolu denedik ama sorun hayla aynı destege yazdım ama hayla bir cevap gelmedi ve hayla aynı sorun

4. Geminiz en son nerde idi ? Bazen kapılarda takılı kalabiliyorlar. Sabah resetinden sonra düzelecektir.

5. Geminin bir yerde olması önemli değil yaklaşık 5 gündür böyle heryere giriyorum sadece ekipmana giriş yapamıyorum support nasıl meşgul ise artık 4 gün olacak daha cevap vermedi hafta sonu geldi kapı yapamayacagiz etkinlik zaten yapamıyoruz gene mağdur olan taraf biz olduk

6. Konuyu oyuna girmiyor diye açıp ekipmana giremiyorumla bitirmek nedir :D Ekran görüntüsü atabilir misin ? Çok ilginç bir sorunun var.

7. dostum okuma yazman yoksa cevap yazma oyuna giremiyorum diye yazı nerede yazıyor okuma yazman yoksa yazma bilader sen

8. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

birazdan size birkaç yöntem anlatacağım lütfen adımları uygulayın.

İlk darkorbit istemcisinin kısmında sol üst tarafta bulunan ayarlar sekmesinden ön belleği temizleye basın. Daha sonrasında,

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S

Ek olarak ;

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download İçerisindekileri sil .

Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .
    - %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent
    İçerisindekileri sil.

bunlar olmaz ise;

Arama kısmına '' cmd '' yaz enter .
    - ipconfig /release
    - ipconfig /renew
    - ipconfig /showclassid
    - ipconfig /setclassid
    - ipconfig /displaydns
    - ipconfig /flushdns

Başlat>çalıştır>inetcpl.cpl>gelişmiş>sıfırla>kişisel ayarları sıfırla tik at
    sonra sıfırla

Bu işlemler ardından büyük ihtimal sorun çözülecektir.

İyi Forumlar.

9. Yanlış anlamışım haklısın. Oyunu silip tekrar yükle veya hesabın başka bilgisayarda açılıyor mu ona bak.

10. herşeyi denedik sonuç yine aynı support ile iletişim kurdum bakalım bekliyorum başka bir hesapla dniyorum sorun yok ekipman açılıyor ama sadece o hesabın ekipmanı açılmıyor bunu suporta bildirdim hesaba bgirip bakacaklar daha cevap bekliyorum sorun hayla devam ediyor bu hafta hıcbısey yapamadım gemi yatıyor oyle

TR|SUBUTAY bunu beğendi.