Öneri Ekipman bölümü için depo yeniliği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ekipman bölümü için depo yeniliği gelsin mi ?

1. Çok iyi fikir gelmeli

75,9%
  2. Gerekmiyor gelmeyebilir

17,1%
  3. Kararsız kaldım

7,0%
  1. Evet arkadaşlar yeni bir konu ile karşınızdayım. :)

Bu sefer ekipman bölümündeki ihtiyaç fazlası yada orada durmasını istemediğimiz malzemeleri koyabileceğimiz depo yeniliğini düşündüm. Hatta satılamayan ihtiyaç fazlası malzemeleri de koyabilirsiniz.

Resimdeki gibi ayrı bir bölüm olacak. Çok detaya giremedim fakat depo'ya taşınmasını istediğiniz malzemeye tıklayınca sat , tamir et vb. şeylerin yazdığı kısımda depo'ya taşı gibi bir seçenek olacak.

İlerde çıkartmak isterseniz depo kısmına girip tıkladığınızda ekipmanlara taşı vb. şeyler yazabilir.

Desteklerinizi bekliyorum.

NOT : Görseli yapabilirsem değiştiriceğim. :)

*FastMonster* ve anakin5555 bunu beğendi.
  2. DraydiBoy

DraydiBoy User

bende çokta gerekli gibi değil aynı işlevi gene yapabiliyorsun. görmek istemediğin şeyi kullanıcı kısmına tıklayıp oradan rahatça bakabiliyorsun.

3. Merhaba ,

Yine fikir olarak güzel bir konuya değinmişsiniz. Konunun gidişatına göre ilerleyen zamanlarda bakarız.

İyi forumlar.

4. Biraz kararsız kaldım , ama neden olmasın ? :)

5. kararsız kaldığın kısmı söyle açıklamasını yapayım. :D

6. Şimdi bu depo kısmı , adı üstünde depo etmek için kullanılacak. Fakat , zaten eşyalar için yeterince yer var diye düşünüyorum.

Ha belki gemi değiştirirken eşyaları alıp koymada bi nebze işe yarayabilir. Dedigim gibi biraz kararsızım :)

7. Yeterince yer var ama bir yerden sonra malzemeler kalabalıklaşıyor. :) Ayrıca anlamayanlar varsa sorabilir. :D

8. deliseyfo

deliseyfo User

Depoda yer açmak için bizden uri talep edecekler diye korkuyorum :D

9. Mantıken bir çok oyunda olan özellik için uri gibi bir şey olmaması lazım. :D :)

10. İyi olur bence daha önce aldığım ve şuan işime yaramayan bir çok şey var ve elime ayağıma dolanıyorlar çoğu zaman.
    Olması çok iyi olur.

11. kullanmadığın bişey lazım değil demektir..lazım değilse satarsın olur biter..yok satmak istemiyorum onlar benim emeğim ilk göz ağrılarım hatırası var dersen 10 adet hangar seçeneği var hangar fiyatlarıda baya ucuzladı alır bir iki hangar oradaki gemiye koyarsın gözükmez ayağına bulaşmazlar..

**EIC-CIE** bunu beğendi.
  12. tamda aradıgım sey cadılar bayramı kapısından bir suru gelen droit tasarımı felan var gormek isteemiyorm envanterde ama satılmıyorda bosu bosuna kalabalık yapıyor bunun gibi daha bircok sey kalabalık(mesela pet etkinliginde cıkan bir suru 1 lvl modul) yapıyor kesinlikle gelmeli :D +1

13. Desteğin için teşekkürler. :)

Bazı şeyler satılamıyor ama kullanmıyorum ya da kullanmayacağım böyle bir depo gibi bir şey olsa oraya koyarım. En başta siz demişsiniz ' kullanmadığın bişey lazım değil demektir.. ' diye peki ben kullanmayacağım hangar'ları niye alayım ? :) Bahsettiğim depo v.b. özellik bir çok oyunda mevcut neden darkorbit'te olmasın ? :D

Teşekkür ederim :) dediğiniz gibi arada işe yaramayan ve kullanmadığımız bir çok şey olabiliyor. :)

Anlaşılmayan bir şey varsa sorun arkadaşlar. :)

konu güncel arkadaşlar.

14. Bu depo ekipmandan bağımsız mı olucak yoksa ekipmanın daha çok büyümesini mi etkileyecek-?

15. Ekipman bölümünün sınırı yok. Burada anladığım mesela LF2 kullanmıyorsun ve satılmıyor diyelim bunu görmek istemiyorsan depoya taşıyıp gemiyi dizerken görmeyecen :)

16. Onun yerine satılamayan ürünleri satma olsun :D

17. Diyelim ki satılmayan ama kullanmadığın bir şeyler var onları depoya koyucaksın. İlerde kullanmak istediğinde tekrar çıkartıp kullanabileceksin. Bir çok online oyunda ekipman v.b. şeylerin olduğu yerin dışında depo gibi bir yer olur. :)

konu güncel bu arada :D

18. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Fikir güzel,birde hangarı boşaltmadan,ekipmanları oradan alabilsek güzel olacak.

Keyifli Forumlar.

19. teşekkür ederim modum ben daha çok karmaşadan kurtulmaya odaklanmıştım. :)

konu güncel.

20. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Şöyle olabilir depo değilde item kilitleme sistemi olsa şifrelesek gemi soyulmaları ortadan kalkar

Sayfayı Paylaş