Öneri Ekipman bölümü için depo yeniliği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ekipman bölümü için depo yeniliği gelsin mi ?

1. Çok iyi fikir gelmeli

75,9%
  2. Gerekmiyor gelmeyebilir

17,1%
  3. Kararsız kaldım

7,0%
  1. pokemonTr6

pokemonTr6 User

Güzel bir konuya değinöişsin. Hangar değiştireceğim konfiyi sildikten sonra yeni hangara malzeme dizerken tüm malzemeler orada görünüyor ben her zaman geliştirmeli malzemeleri koyarım. Her neyse 2 saat hangisi geliştirmeli hangisi lf3 lf4 falan arıyorsun malzemeleri o yüzden topluca seçip atmak biaz zor oluyor gemiye. Hatta depo kısmı şöyle olabilir kolaylık açısından. Önce depo ya tıklayıp sonra sanki gemiye falan malzeme dizer gibi depoya atmak istediğin malzemeyi çekip bırakarak daha iyi olur.

2. Depo olayını soyulmaya ya da boşaltmaya karşı düşünmedim. Kalabalık yapan bazı malzemeler oluyor onları depoya atıp görünürden kaldırmak için düşündüm. :)

Aynen öyle bazı malzemeler boş yere kalabalık yapabiliyor. :) Depo'ya ne şekilde aktarılacağı konusunu bilemem. :)

3. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Ozaman ben yanlış anlamışım gayet güzel bir fikir çünkü bende geliştirmeli olanları atıyorum irisler konusunda sıkıntı yaşıyorum çünkü geliştirmeli kalkan veya lf4 yerine geliştirmesiz olan lf4 leri yerleşiyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2016
  4. O zaman sorun kalmadı. :D Desteğin için teşekkürler. :)

5. O kadar güzel bi fikirki çok güzel tebrik ederim ben 2. hangara en ucuzundan tamir robotu alıcaktım o kadar çok aldım şimdi bir eşyayı gemime koyucam baya bi aşağı ya da yukarı gitmem lazım onların hepsini seçip depoya atarsın göz önünden kalkmış olur o kadar çok varki satmaklada uğraşılmaz lf-3 , bo2, hız bunlardanda çok var yada hepsini işaretliyip toplu satış diye bişi gelse süper olur.

6. teşekkürler. :) haklısın bazı malzemeler boş yere kalabalık yapıyor. Onları koyabileceğimiz bir yer olması lazım. :)

Güncel.

7. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

ben vazgeçtim aman aman yenilik yapmasınlar milletin burnundan getırıyorlar 1 yeniliikle oyunda 20 sorun doğdu

8. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Zaman ilerledikçe oyuna yenilik gelmesi gerekiyor.

Gelen yenilikler sonucu oyun içerisinde sorunlar meydana gelmiştir.

Bu sorunların farkındayız.

Teknik ekibimiz yoğun bir şekilde bu sorunları çözmek için çalışmaktadır.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

modum iş işten geçti bu oyun hatası yuzunden 300 er bin gg kasanlar var palladıumdan

10. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Gerekli cevabı açtığınız diğer konuya verdim.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. Bu oyunun içine gelecek bir şey değil arka sayfada kalacak bir şey aslında. :) Konu güncel.

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ekipman kısmında kullanmadığım bir sürü şey var. Depo gibi bir yer olsa koysak çok güzel olur. :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. İşte bazı şeyler kullanılmıyor eksik ya da artık tercih edilmiyor ama ekipman kısmında kalabalık yapıyor. :) Teşekkürler. :)

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

guzel fikir +1

15. Teşekkür ederim. :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  16. Keşke biraz düşünceni yazmış olsaydın ama yinede teşekkürler. :)

Güncel :)

17. kısaca aynen katıldığımı belirtmek maksadı ile +1 yazmıştım :)

18. Kimseye ambar ya da depo gibi bir şey lazım değil sanırım. :) Ekipman bölümünde yeterince boşluk var ve aradıklarınızı kolay buluyorsunuz sanırım. :D
    Bazıları anlasa bile bazıları anlamayabilir. :) Teşekkürler. :)
    Konu güncel. :D

19. MaXiMuS

MaXiMuS User

Ekipmanlarımda yüzlerce gereksiz malzeme var atsam atılmaz satsam satılmaz. Kesinlikle gelmeli +1 :D

Sayfayı Paylaş