Öneri Ekipman Kaydetme[ANİGİF]

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *POİSON*[YRSA] tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ekipman için böyle bir şey olsun mu .?

1. Evet olsun

96,4%
  2. Kararsız ve Geliştirilmeli

2,0%
  3. Hayır olmamalı

1,5%
  1. Görüntüye çift tıklayarak izlemenizi öneririm

Konfi kaydetme şeklinde yani konfi ayarını yaptığınız zaman pvp diye veya kapı diye isimle kaydedip daha sonra kulanılabilir hale getirilmesi için hazırlanmış bir sunum

2. Olmalı, ama belli bir sınırı olmalı. Öyle bir sürü olursa olmaz.

3. Neden sınırı olsun ki bence böyle gayet iyi..

4. görseller iyi olmuş olmalı bence

5. Merhaba ,

Forumda ekipman kayıtları ile ilgili bir kaç konu açılmıştı. O konuları bulup desteklerinizi oradan devam ettirebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Bu kesinlikle yapılması gereken bişi destekliyorum +1

7. Ben 2 konu buldum oyları azdı ve resim veye video yoktu

8. DraydiBoy

DraydiBoy User

yapılabilir :)

9. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

güzel düşünülüşmüş olumluyum sürekli hangarları düzeltme yerine iyi olur

10. Sizin literatürünüzde kesinlikle olmalı veya gereksiz olmamalı mı var?

Her ekipman sayfası için belli bir miktar üridyum alınabilir veya premium özelliğe sahip oyuncular kullanabilir

11. Şöyle olabilir, 1 tane ekipman kaydetme bedava olur, 2.'si 5.000, diğeri 10.000, 3.'sü 15.000 böyle gider 5.000 artarak.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  12. konu hort voll 65432864518236
    evet ben de böyle düşünmüştüm bakıyım dedim var mı konusu buldum bi tane arkadaşlar lazım bu özellik ya oy kullanın yorum yapında yukarıda kalsın yine hortlatmaya gerek duymayalım

13. MKS-705

MKS-705 User

kesinlilke olmalı +1 destek herksn sıkıntısı bu

14. Cok güzel dusunmussun modum hakli boyle bir fikir yine vardi galiba ama ne akdar olursa o kadar iyi daha oncede dedigim gibi kesinlikle olmasi lazim olan nadide seylerden biri +1

15. kesinlikle olmalı her seferinde tak cıkar yapmak cok zor oluyor birden fazla gemi alıyoz ama hiç memnun değilim.her yerde gemi değiştirebiliyoruz ama boş gemiyi değiştirsek neye yarıyo bunu düşünmeden yapmışlar sanki. kaydetme butonu olmalı.

16. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Kesinlikle olmalı ayrıca sınırıda olmamalı oyum olumlu +1

17. Ekipman dizerken harcadığımız zamana değmez neden buna çözüm getirilmiyor bilmiyorum bu yenilik gelmeli artık.

+1

18. Kral-87

Kral-87 User

Kessinlikle Olmaı Hangar dizerken içim patlıyor +1

19. çok iyi bir fikir ekipman dizerken yükleniyor yazısı bir saat bekliyorum +1

Sayfayı Paylaş