ekipman sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ╚FaTiH╚ tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaslar bigboyum var 5 flax iris ben bunlara kalkan koyamıyorum. bu malzemeyi bu slota yerleştiremessin diyor hep yardım lütfen istasyondayım hemde yardım lütfen

2. Ekran görüntüsünün resmini kopyalayıp buraya yapıştırırsan daha iyi yardımcı oluruz.

3. tm atayım biraz beklersen

dostum resim bu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ocak 2014
  4. Bak o tasarım yazan yerin altına sadece Havoc ve Hercules tasarımını koyabilirsin.

Normal olarak hata veriyor :rolleyes:

5. hacı az daha detaylı anlatırmısın yeni sayılırım anlıcagım dilden :)

6. Oraya lazer veya kalkan koyamazsın.

Galaksi Gatex epilson yada zeta kapısından dioritler için tasarım çıkıyor ismi havoc ve hercules diye.Sadece onları oraya takabilirsin.

7. hacı yardımların için sagolasın bide yol haritası verde gideyim lvl 11 yeter mi gitmeme

8. Yol haritası vereyim de nereye gideceksiniz :)

Kasılmak için mi harita söylim yoksa zeta epilsona gitmek için mi yol soruyorsun :)

9. aga vallahi yeniyim işte ben nasıl item dizerim sen anlıon bu işleri belli yardımcı olsana :)

10. Yeni Başlayanlar konu altına konu aç arkadaşlar yardımcı olur.

Birazdan Kıyamet Smod gelir size birkaç tavsiyede bulunur ;)

11. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

gerekn bilgi verıldıyıne göre konu kılıtlenmeye uygndur

keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.