Ekran Sorunum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [TR]ANCE tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Merhaba,

yuvarlak yerdeki bozukuğu görmüşsünüzdür. Laptopu yeni aldım. Toshiba satellate 8 gb ram 2.4-3.4 hız 2 gb ekran kartı amd 7670h özellikli. alırken bana bir şey kurulmaması gerektiğini söylediler içindde her şey varmış ama bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? yeni nesil bilgisayar ekran ayarlarını bilmiyorum. windows 8.1 de yeniyim.

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Tüm yaratıklardamı bu durum mevcut. Kontrol edip yazarmısınız.

İyi forumlar...

3. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Evet modum özellikle 5li roketle ikis aynı anda yaratığa gömüldüğünde oluyor. Ayrıca size bizden değil ama oyundan kaynaklanan hataları söyleyebilrm. LAZERler. Lazerlerde sorun var tam olarak gemiden çıkmıyor hafif yandan çıkıyor ve görüntü bozukluğu oluşuyor ve bi yaratığın üzerine gelip ekrana göre alttan sıktığımızda (ama yaratığın üzerinde olcaz) o zaman üçüncü bi lazer çıkıyor....

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen bu tür hataları görülecek şekilde videosunu çekip detaylı bir anlatımla suporta yazınız gerekli inceleme ve düzeltmeler yapılacaktır. Bildiriminiz için teşekkürler.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.