Geri bildirim Eksi Şeref Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİL-DENİZCi tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Geçenlerde bir konu açtım -100.000.000 şeref ile ilgili gemim ile dost gemi kestiğimde -100.000.000 şeref yiyorum ve 3 hafta boyunca dost gemi veya pet kesmediğim halde hala -100.000.000 yiyorum bu rakam düşmüyor. Bunu supporta yazıyorum ve bizim oyun hakkında bilgisi benim yeğenimi geçmeyen bir kişi bana eksi şeref nedir ve nasıl düzeltilir bunun linkini atıp ticketı kapatıyor.

Şimdi kardeşim oyun hakkında mı bilgin yok yoksa dalga mı geçiyorsun benimle buradan görüyorsan oku bu yazdıklarım sana. Oyunu bilmiyorsan support olma olduysan da okuduğunu anlamıyorsun bari onu çöz.

ımlost bunu beğendi.
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Öncelikle sakin olunuz lütfen. Aldığınız - şerefin ceza basamağını bir kademe düşürmek için ceza almanızı gerektiren hatayı 24 saat boyunca tekrar etmemeniz lazım. Eğer aldığınız - şeref kademesi düşmediyse, ya 24 saat dolmamıştır yada bilmeden dost oyuncu veya pet kesmişsinizdir.

Siz eksi 100 milyon şeref alıyorsunuz, eksi şerefin en yüksek kademesindesiniz.. Bunun düzelmesi için en az birkaç hafta daha gerekiyor.

İyi forumlar.

3. Yine aynı döngüdeyiz modum. Gemi kesmiyorum 3 haftadır ve yine de düşmüyor bu rakam zaten yanlışlıkla birini kessem eksiye düşmüş olurdum.

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Hepimizin başına gelebilen bir durum. Bazen savaşırken o an karmaşanın içinde yanlışlıkla pet kesebiliyoruz veya dost şirketten gemi kesebiliyoruz. Biraz daha sabırlı ve dikkatli olun önümüzdeki 2-3 hafta içerisinde. Kademe kademe düşecektir sonunda.

Sorunun supporttan kaynaklı olmadığını fark ettiğinizi umuyorum bu sebeple başlığı değiştirdim.

Keyifli forumlar.

5. Neden insanlar sorun olduğunu kabul edemiyor anlamıyorum 3 hafta geçti ve gemide 1 milyon şeref var. Gemi kessem anında eksiye girerdi zaten ki kesmedim de kimseyi. 3 hafta sonunda denemek için birini kestim baktım yine 100 milyon yiyor. Sorun kaç yediği değil sorun bu rakamın günler geçse de düşmemesi.

ımlost bunu beğendi.
  6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bakınız aşağıdaki tabloda eksi şeref kademeleri var. Toplamda 25 basamak var ve tahminen siz 25. basamaktasınız. En az 5 gün geçmesi lazım ki daha sonraki günlerde kademe kademe azalsın.

Ortada bir sorun varsa inkar edilmez, çözüm aranır. Ancak sizin durumunuzda ortada bir sorun olduğunu zannetmiyorum.

İyi forumlar.

7. 20 gün oldu iki gözümün çiçeği daha nasıl anlatayım bilemedim.

Peki bu basamakların aşılması mümkün mü yani 20 den sonra 100 veriyor ben 40 yapmışsam yine 25 midir yoksa 40 dan mı sayar.

8. uzayl80

uzayl80 User

yazmıyam diyorum ama yazacam yaa arkadasım sana kim diyo git kendi şirket adamlarını kes diye alırsın işte böle eksi şerefi ugrasır durursun kabahat sende kendi şirketine saldırı yapmıycakdın okadarını kimse bilemez senin kesip kesmediğini sen bilicen hesabını

9. ımlost

ımlost User

abicim adam diyor ki yalnislikla kestim eğer elin sürekli lazer tusundysa ve düşman yerine Pete tiklarsan kesiyorsun istemeden yada bazen düşman şirket gelir haritana onun klanindaki ama senin şirketindeki adamlar düşman sana vuruyor diye vurur adamlar aynı klanda sana vuranlara vurmayacakmisin ben defalarca böyle-honor yedim

10. Öyle düşman ile sıkıp sonra bota atıp kasmak yok bende alırım irislerini. Kimi ne nedenle kestiğimin önemi yok önemli olan hatanın düzeltilmesi.

Eskiden tr3 de yine böyle bir durum oldu eksiye girdi çıktı gemi bir süre sonra dost gemi kestiğimde eksi yememeye başlamıştım sinir olduğum herkesi kesiyordum ve eksi yemiyordum. O da bir hataydı bu da bir hata bu yüzden düzeltilmeli.

11. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Hayır 25. de kalır ancak tekrar ekşi yerseniz sürekli 25. kademede kalır.

İçiniz rahat edecekse supporta bu konuda geminizin incelenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

12. O zaman çoktan düşmeliydi.

İki defa yazdım birincide sallamayıp şeref konusunun linkini attı. Şimdi ise daha dönüş yapmadı.

13. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Support 48 saat içinde geri dönüş yapmaktadır. Biraz sabrediniz.

İyi forumlar.

14. DUMAN.

DUMAN. User

Daha çok beklemen gerekiyor 2 3 hafta ile olacak bir şey değil

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.