Öneri Eksi şeref hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve PolatStrz tarafından 21 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Düşman şirketle birlikte sıkıp patlatan dost gemiler de - şeref alsınlar

Anketin kapanma tarihi 28 Haziran 2020.
  1. Kasılmaya engel olan düşmanla iş tutan dost gemiler tabi ki alsınlar

60,0%
  2. Hayır almasınlar

40,0%
  1. dostum bu tyrannos centrıon ve hp link ne oldu gelecek mi telafi olarak

2. telafi degil etkinlik olarak yakında gelir

3. hadi inşallah dört gözle bekliyoruz

4. PolatStrz

PolatStrz User

:D Sen yazımı okumamışsın dostum. Önce bi yazıyı baştan sona oku sonra yorum atmanı tavsiye ederim. :) Çünkü ben zaten petlerden de mlerce - şeref yediğimi yazımda belirtmişim. Klanlar şu anda N/A yarıştırma derdinde veya siyaset alanları olduğu için aman ben uzak kalayım. Malum zaten chatten bir arkadaşın instasını istedik diye 100 yıllık saçma sapan bir ban atıldı. Açılmazsa yoluma başka oyunla devam bile edebilirim. Bir de supporttan yazmışlar N/A diye. Ahaha N/A arkadaşım 100 yıldan bahsediyoruz ve insta istedim diye atıldı bu ban? Ee? Suçlu kim oluyor şimdi? :) Resmen user kaybediyorlar farkında bile değiller heralde.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Temmuz 2020
  5. NoFlexZone

NoFlexZone User

Konu ile alakalı kendi görüşümü beyan etmek isterim;

Bilindiği üzere DarkObit evreninde 3 Farklı ham madde şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler asırlardır birbirleriyle savaşıyor. Bu savaş güçlendirmek adına " Acemi Uzay Pilotları " yetiştiriyorlar. General ve Tüm General rütbesine kadar askeri düzen var.

Online oyunları her zaman hikayeye bağlı oynama taraftarıyım. Gerek şirketin hikayesi gerek de görevlerde yazılan açıklamalar, bu şirketlerin savaş içerisinde olduğunu kanıtlamaktadır.

Klanlar, oyun içerisinde ki oluşturdukları teşkilatı temsil eder. Teşkilatlar bence başka ŞİRKETİN oyuncularını klana dahil ETMEMELİDİR. Keza bu durum haritalarda keşif için yada gemi avına çıkan düşman şirketler ile savaşırken de geçerli olması lazım. Yıllardır oynayış tarzı bu şekilde olan DarkOrbit'in aniden durumu değiştirecek hali yok. Bence, Dost gemiye düşman şirket ile sıkan kişilere " HAİN ", Dost gemilere yardım amaçlı düşman ile beraber savaşan ve aynı klanda olmayan gemilere de " ŞEREFLENDİRİLMİŞ " unvanı verilmesi daha mantıklı olur gibi.

Bunlar benim görüşüm. Umarım beğenirsiniz. :)

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mesaj içeriğiniz oldukça kabaca ve iğrenç olduğundan dolayı tarafımca düzenlenmiştir. Tekrar bu tip bir uslup kullanmanız durumunda gerekli cezai işlemler tarafımca uygulanacaktır. Almış olduğunuz banınız hakkında gerekli cevap Support Takımımızdan gelmiştir. Oyunu oynayıp oynamamak oyuncunun kendi kişisel görüşüdür. Oyuncunun yapmış olduğu kurallara aykırı durumdan dolayı "oyunu bırakıyorum" demesi önceliğin hatada olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. Mesaj içeriğinizde Support Takımımızın size vermiş olduğu cevabı paylaşmak kesin bir dille yasaktır ki oluşturmuş olduğunuz mesajın doğruluğu da kesin değildir.

İyi Forumlar.