Ekstra enerji,Kapılar...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mdmd70 tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mdmd70

mdmd70 User

Şimdi belirli bir şans var biliyoruz ama,GG bastığımızda bize kapıda veriyor cephane vb şeylerde veriyor,fakat kapının sonlarına yaklaşınca parça çok zor geliyor mesela arkadaşım az önce 300 gg bastı ve Gamma'sına 3 parça geldi.
    Bende 1 saat önce 200 gg bastım ve sadece 2 parça geldi.
    Yani başlarda normalc veriyor fakat sonlarda çok bekletiyor,nedeni nedir?

2. KARANLIK

KARANLIK User

Bunun bir sebebi yok maalesef.%13 şans var açıklamalarda sonlara doğru zor gelir diye bişey olmadığı için yorum yapmak doğru olmaz :)

3. mdmd70

mdmd70 User

Ama bu birçok üye arasında genel bir durum,kapının son parçalarına doğru çok az parça geliyor ve xeomit ön planda geliyor gerçekten?

Mesela az önce 165 tane gg bastım 1 tane parça gelmedi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Nisan 2014
  4. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Bunların adını bence Xenomit kapısı olarak degişşinler lazerden bile çok çıkıyor nasıl bir olasılıksa...

5. Merhaba ,

Kapı parçaları çıktıkça ve sonlara doğru gereken parça sayısı azaldıkça zorlaşmaktadır. İlk başlarda daha çok parça çıkarken sonlara doğru daha zor olacaktır. Çünkü önceki çıkan parçalar tekrar çıkar ve çarpan olarak size geri verilir.

Çarpanları yerinde ve iyi bir strateji ile kullanabilirseniz işiniz kolaylaşır.

İyi forumlar.

6. mdmd70

mdmd70 User

Gerçekten arkadaş haklı yani bu haksızlık olmuyor mu,ve bu stratejiyi söyler misiniz?

7. Merhaba ,

İlk başlarda 1'li yada 5'li enerji basarak çarpan çıkarsa x4-x-5 olduğunda 10'lu yada 100'lü basabilirsiniz. Çarpan zaten x6 olduğunda siz kullanmasanızda otomatik olarak x6 çarpan kullanılıyor.

İyi forumlar.

8. Xenonun oranı %12, kapı parçasının %13. Baktığımızda harbiden de Xeno baya veriyor. İhtimal diyeceniz hemen ama Xeno neden kendi ihtimaline uymuyor da kapı parçaları uyuyor?

9. Merhaba ,

Temel'deki matematiksel işlemleri çok bilmiyorum ve anlamıyorum. Fakat zamanla kişiler kendilerine göre bir takım yöntemler geliştiriyor.

İyi forumlar.

10. titans___

titans___ User

bu çarpanlarda bana exonomitden baya denk geliyor bunun stratejisini bulmuşumda haberim yok exonomitle kapı açsam servır birincisi yetişemez

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  11. :)))
    Bana da inadına tamir kuponu çıkmaz mıııı? offf Allah'ım offf

12. Merhaba ,

Daha önceki mesajımda belirttiğim gibi çarpanları (x3,x4 ve x5) yakalana kadar 1'li yada 5'li basabilirsiniz. Çarpanlar biriktiğinde ise 10'lu yada 100'lü basabilirsiniz. Çarpan yüksek olduğunda genelde 100'lü basarım.

Gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.