Eleştiri-Tavsiye-Destek:Tecrübeli Abiler Bakar Mısınız?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -yeter123- tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangisi daha iyi?

1. A-3

oy sayısı 0
    0,0%
  2. B0-1

100,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -yeter123-

-yeter123- User

Merhabalar Ben Global Amerika 5 serverindeyim.Ve gemim hakkında önerilerinizi ve eleştirilerinizi geminin geleceği hakkında görüşlerinizi almak istiyorum . Artık ne yapayım kısaca size sormak istedim .
    Gemi:Goliath
    Tasarım:Yeteneksiz Tasarımlar
    Dirioit :7 Flax ve 1 Iris (Geliştirme Yok)
    Arge :7
    Lazer ve jeneratör :15 LF-3 yeterli sayıda LF-2 /// 3 Tane B0-2 yeterince B0-1 ve A-3
    Dirioit düzenleri :Ok ve Kalkan Duvarı
    Şu andaki durum:6 000 Uridium 15 000 000 Credist
    Arge 8 olunca Kalkan Enerjisi tamamlanacak.
    SORULAR
    1)BO-1 mi A-3 mü?
    2)Ne yapmalıyım?
    3)Nerde kasılmalıyım?
    4)Konfi verirseniz?

2. Merhaba ,

1- Kişiden kişiye değişir fakat benim tercihim B0-1 olur.
    2- Kredi biriktirin ve açık arttırmadan LF-3 , B0-2 v.b. eksiklerinizi tamamlamaya çalışın. Bu arada biriken uridium ile ilerde arge yapabilirsiniz.
    3- Genel olarak x-3 ve x-4 haritasında olabilir. x-2 , x-3 ve x-4 haritasında yapılacak görevleri yapabilirsiniz.
    4- Diğer konuda yazmıştım tekrar yazdırmayın. :)

İyi forumlar.

Prophecy ve -yeter123- bunu beğendi.
  3. Kardeşim ben kalkan isimlerinden pek anlamam.Ama ne demek istediğini anladım.Bana sorarsan mavi kalkan daha iyi zaten eskiden mavi kalkan daha pahalıydı.Kırmızı alma derim.Şöyle bi oranlara baktım hemen hemen ikiside aynı gibi bişey oluyo.Mavi alırsan gruptayken kalkanında çok gözükür :D

4. KARANLIK

KARANLIK User

1-bo1 almalısınız.

2-İrisinizi 4 yapmalsınız.Ardından lf3 ve bo2 ye yönelebilirsiniz.

3-Cubikon grupları en etkili uridium kasma şekli sizin için.

4-Birinci konfigrasyonunuz diroitlerde en iyi lazerleriniz jenaratörlerde ise kalkan olmalı.İkinci konfigrasyonda ise jenaratörler hız olmalı.Diroitler kalkan olmalı.

5. yeter123 SMod mu oldunuz :)

Son düzenlenen: 8 Şubat 2014
  6. -yeter123-

-yeter123- User

bizim serverde cubi grubu yok ama :(

7. Merhaba ,

Görevliler haricindeki üyeler forum avatar kısmına görevlilerin kullandığı avatarları yükleyemez. Lütfen en kısa zamanda avatar'ınızı değiştiriniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.