Elit gemiyle oynama şansı...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve (((([]~M.ENES~[])))) tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

elit bir gemiyle oynamak istermiydiniz...?

1. evet

33,3%
  2. hayır

66,7%
  3. belki

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyunda 50 arge full lf4 10 iris 10 havoç yani elit bir gemi ...hepimiz oyunda güçlü ve tam donanımlı bir gemi ile oynamak istiyoruz ve bu gerçekten emek isteyen bi iş .... 12. Lvl olan herkese deneme amaçlı bir kapı veya ana sayfada oyuna başla yazan yerinin altında elit gemiyle oyna gibi bir buton galaxy gates kapısı gibi düşünülebilir istediğimiz gemiyi şeçip aynı oyuna girmişiz gibi x1 veya x8 haritasından oyuna başlıyoruz sınırsız lazer ve roket , haritadan atlıyoruz ve tallon kesiyoruz kısa bir sürede sonra düşman haritasına atlayıp gerçek gibi oynayan oyuncu gemilerini kesiyoruz ve oyundan çıktığımızda mutlu son hayal ettiğimiz gemiyle oynuyoruz ve yaptıklarımızın %0.1 hesabımıza geçiyor ... :D %0.1 olur mu diyenleriniz olacak ama bunu darkorbit çalışanları belirler belki %5 yaparlar .....iyi akşamlar düşüncelerimi paylaştığınız için şimdiden teşekkürler ............

2. Merhaba ,

Pek olacağını sanmıyorum. Çünkü test server'ı açıldığında bile sıfır hesap ile başlanıyor. Fakat belli bir miktar ( Genelde 1 milyon uridium ) veriliyor. Daha sonraki açıldığı zamanlarda aynı hesapla devam ederseniz geliştirebilirsiniz.

Fakat sizin dediğiniz gibi normal oyun içinde bu tür birşey yapacaklarını sanmıyorum.

İyi forumlar.

3. Haklısınız .. :) ama test serverına istediğimiz zaman giremiyoruz ve kısıtlama var mesela 2.000.000 uri veriliyor benim dediğim geminin sadece argesi yaklaşık 11.000.000 uriye tekabul ediyor...:D

4. Bilmem ki masraflı olur Darkorbit'e. Yine de diğer üyelerin de yorumlarına bakalım.

5. serverler boşalır aslında bu benim işime gelir haa cubıyı 2 kişi keser bitiririz :D birde para yükleyen oyuncular haksızlık yapılıyor gibi düşünebilirler

6. Tabikide haksızlık yapılıyor 53 tl---225k uri ediyor. Sen gel bedava 20m urilik çara kon. Varmı öyle şey. O zaman uri yükleyen oyunculara bu zamana kadar çektikleri urinin 3 katı verilsin. Yani 1m uri çeken bir kişiye ekstra 3m uri verilsin yenilik yapıldığı zaman.

7. Teşekkürker arkadaşlar fakat benim dediğim elit bir gemi ile neler yapabiliriz 50 arge olunca ne kadar güçleniyo full lf4 16 ya gelişmiş full havocla kaç vurar vs gibi yani oyun online deil tek başımızayız gidip cubiyi kesiyoruz diyelim 10.000 uri kastık ve bunun %5 de 500 uri yapıyo zaten deneme amaçlı mesela petimizde şunu koyupta oynarsam neler yapabiliyor tamamen bizzat kendimiz test ederek alma şansımız olmuş olur ve bir çok oyuncu böyle bir gemi kullanmamıştır o tadı almış olur...saygılar

[(-ERDAL-)] bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.