Elit olma taktiği verirmisiniz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Darq_Assasin52 tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Başlıkta belirttiğim gibi.Bu oyunda 1 aydan fazla zaman geçirdim ve
    Gemi=Goliath
    Tasarımı=Ateşli goli tasarımı (%5 hasar veren)
    Lazerler=9 Tane LF3 6 Tane LF2(Diroitler değil sadece gemidekiler)
    Jeneratörler=2 BO2 Kalkan 13 Tane BO1 Kalkan vede 10 Elit hız 5 tanede 50K kredilik hız.
    Diroitler=7 Flax 1 İris Flax ve İrislerin içi full LF2

Evet böyle yaptım hiç uri satın almadım hep kutu topladım ama adam gibi kasamadım çarı.Şimdi 50 Günde çarı böyle yapmak iyimi?Bi adam vardı sordum 2 ayda full lf3 elit çar yapmış süperdi full iris sordum Bol bol cubi kes tallon kes dedi

Ben cubilere gidiyom sürekli patlatıyolar tallonlara gidiyom tallonlar beni öldürüyo bende lokum kesiyom ondada fazla yapamıyom gücüm lokuma anca yetiyo.Bana bi taktik verin acayip derecede kredi ve uri yapabileceğim bi taktik olsun.hergün bu çarla en az 10k uri ve 10M kredi kasmak istiyorum

Edit=Eğer konuyu yanlış yerde açmışsam taşıyın ama kapamayın zaten bi taktik buliyim hep onu uygulicam

McKraNow bunu beğendi.
  2. vega al hızları doldur içine kamuyu aç hem bu aralar yeni kutular var onlarıda toplarsınöyle kasarsın

3. kutu toplamak sıkıcı yaw.uzaylılarla yapılacak taktik ver

4. Merhaba ;

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Keyifli Forumlar.

5. seri uri kasmak istiyosan leonov al 1-3 1-4 takıl ben eskiden öyle yapıyodum ilk 3 irisi öyle aldım

6. leoya ne gerek var goliyle daha güçlü vururum daha güzel kasarım

7. kardeşim anlamıyosun 1-3 1-4 teki yaratıkları leoyla daha iyi kesersin roket 2 kat vurur lazer 2 kat vurur ama sen bilirisn kendi kafana uycaksan hiç fikir isteme

8. ama dükkandan özelliklere girdim öyle bişi yazmıyo leoyla ilgili.leo full lf3 olucak ve kendisi 900 vurucak yani ana haritalarda 900 yerine 1800 mi vurucak roket 1000 hasar verirken 2000 mi vurucak?

9. ya bak kardeşm hesaplayalım leo lf3 leri gemiye koy 900 ken 1800 9 tane diroit yerin var 3 tane lf3 6 tane lf2 koy onlarda toplam 2850 ediyor yani yaratıklara 2200 -2700 arası vurursun ama öemli olan roket plt 2024 alırsın %20 hasar arttıran bide promeriumla beslersin 3 bin vurcakken roketin 6 bin vurur daha iyi kasarsın hem kaçmasıda kolay olur sen bilirsin

10. hakkatenmi.seni bilirsin deme şimdi müzayede açık goliden vazgeçip leo olucamda öyle oluyosa iyi.ama sıkıntı kutu toplarken hız düşücek bide hız jeneratörü yeride az hız az olucak 4-x haritasında kutu toplarken hız düşük olucak hız 2 katına çıkmıyo demi

11. WasWhere

WasWhere User

dostum benim bilidğim kalkanlarda 2 katına çıkıyor ama hızda öyle bir durum yok kalkandan da emin değilim bu arada vuruşun 2 katına çıkması için gemiye takılı olması lazım lazerin veya kalkanın droitleri etkilemez

12. peki roketleri,pilleri,kargoyu filan iki katına çıkarıyomu

13. Sussİzle

Sussİzle User

Hız iki katına cıkmaz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Haziran 2014
  14. WasWhere

WasWhere User

roketler ve lazerler 2 katına çıkıyor bunu rahatca söyleyebilirim kargoda öyle olabilir kesin söylemiyorum da unutma sadece gemideki lazerler 2 katına çıkar roket konusunda da kesin olarak 2 katına çıkıyor büyük avantaj bende sana leonov öneririm 9 lf3 ün varsa ama sıkılma bütün gün saimon mordon kesmekten baya kasarsın 10 bin uri kasarsın sıkılmadan kasarsan tabi ama krediyi unut derim şimdilik ırısları 3 le en azından fiyatları hatırlamıyorum ama ilk 3 ü uriyle almanı tavsiye ederim en azından

15. tmm ben şimdi TR4 deyim az sonra müzadeden leoya basıcam.şimdi 2 m basmışlar ama benim verdiğim bilgilere göre leonovla x1 ve plt-2026 ile promerium besli çarla saatte kaç uri yaparım?(x-3 haritalarında mordon,saimon keserek)

16. Sussİzle

Sussİzle User

2m basmışlarsa alma bende tr4 de oynuyorum sabahları 150.000c ye alabilirsin

17. WasWhere

WasWhere User

onu ben bilemem ama bende ırısları tamamladıktan sonra uri kasmak için düşünüyorum bir ara öyle kasıyordum düşmanlarada bağlı senin hızına bağlı

18. tmm teklif veriyom leoya

19. eski harıtalarda kasıl kasıl nere kadar lordakiayla,devoyla gemımı dızılır kac saat durcan bılgıayar basında sıkılıp vazgeçicen eskiden yasak programlarla millet diziyodu gemıyı,sen bi 50 tl ver aegis al başka bişe alma kesemediğin tallonları aynı ekipmanla rahat rahat kesersin,cubide takılırsın 4-5 ayda sağlam olursun...

20. WasWhere

WasWhere User

aegisle nasıl kesecek dostum o gemi hakkında bilgi verirmisin dp dolduruyor glaiba ama soğuma süresi flen var mı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.