Elit olma taktiği verirmisiniz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Darq_Assasin52 tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 3 yetenegi var dp tamıri 7 sanıyede 140 bin dp verıyo 90 sanıyede soguyo
    ,kalkan tamırı 5 sanıyede 75 bin kalkan 30 sanıyede soguyo,
    tamır bırımı 10 sanıyede 200 bin dp verıyo 3 dakikada soguyo
    yani tallona saldırdıgı zaman rahat rahat keser hemde peşpeşe yenı baslayan herkesın gemısı hemen hemen bu arkadaşın gemısı gibi,benımde oyleydı cektım urıyı aldım aegisi şimdi sadece lf4 tamamlamaya calısıyom herşeyim tamam 5-6 ay surdu hergün gırsem daha kısa surerdı...

2. aaynn oylequote="Darq_Assasin52, post: 549800, member: 173586"]ama dükkandan özelliklere girdim öyle bişi yazmıyo leoyla ilgili.leo full lf3 olucak ve kendisi 900 vurucak yani ana haritalarda 900 yerine 1800 mi vurucak roket 1000 hasar verirken 2000 mi vurucak?[/quote]

aynn oyle

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Haziran 2014
  3. 50 tl'ye de gerek yok . x3 günlerince ufak ufak çeker , üstüne de cubiden falan kasarsa arkadaş kısa zamanda alabilir :)

4. aegisle kesersi ama can atgmqk zorunda kalirsin bende vip war 3talon cekiyom kami3 atiyom hemde goli ile :) can azakinca diger konfi sonra tekrr kami3 1.200m cepde :)

5. sende vip var kami 3 var bu arkadaş daha yenı önce ekipmanı dizsin oda yapar aegisi al fullen sonra goliyle takıl istedıgın gibi :)

6. bak bence dostum şöyle yap goli al tek 2 arge yap 2sinide dpye ver 2/2 yap sonra git skylabtan 3000 seprom yola sonrada silahlara yükle full tallon kes baya bi paran olunca gitşey yap cubi yekatıp pet al kutu topla urilerlede şey yap galaksi kapılarını yap argede yap ama ilk arge yap kalın sık sonrada şöyle yap 1 epsilon yap lf4 al 1 kappa 1 zeta yap havoc ve hercules olur hem uri gelir urileri topla sonra 250.000 uriye aegis al cubi kes ama güveyle tabiki bol bol epsilon ve hades yap lf4 verir

bunu yapmanı tercih ederim not arge yap bide şey dicem aegisin urisiyle cubikondan gelenle citadekl al süper credist kasarsın 100 cubikn keserek ben 1.000.000.000 credistkasmayı buldum istersen bunuda atarım yani yazarım ama istersen kolay sadece 100 cubikon ya ve 1.000.000.000

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ekim 2015
  7. Skylabın ne alemde? Skylabı bi her birini 10 seviye yap daha sonra gemide goliden vazgeç, goli nedir ki 1 günde goli alacak para çıkartırsın, leunov ile düşmanlara açık hedef olmazsın, ben baskındayken leulara dalmıyorum, goli gördümmü hiç affetmem, goli açık hedeftir rahat bırakmazlar, leu ile uri+credi kas o sırada skylabından sürekli promerium gönder gemine, onları sat. 1 ay leu ile kas, ilk 3 irisi uri ile al, daha sonra bazen lf3ler indirime giriyor, kasacağın uri ile lf3 leri fullersin, kalkan+hızları fullersin, daha sonra gelsin tallonlar gelsin cubi partiler :)

8. aries123

aries123 User

Bence uri cekip aegis almak asırı derecede sacma 250bin uri az degil onunla daha iyi ekipman dizebilirsin pet alıp kasabilirsin petsiz olmaz her gun 2 defa skylabdan 3 bin 3 bin promerium gondersen 6 m cr eder cr ile lf3 lerini fulle cren az 31 tane olsun ilk 3 irisini uri ile al sonralarında kredi ile al ben yabancı swdeyim iris 10 m ye gidiyor sizde ne kadar bilemem ama bence şu tr serverı askından vazgecin trde ful olmayı gectim elit normal bi gemi kasmak bile zor adamlar eskiden gunde 80 90 bin uri kasaıyordu bot ile simdi bu adamlar sıralama oyuncusu her seyleri full+full gelistirmeleri filan a dan z ye ful simdi bu adamlar bu tur bi gemiyi bot ile yaklasık 3 4 ayda yaptılar sen normal elinin emegi ile 6 ayda iris zor fullersin ben bu oynadıgım sw ye basladıgım gun irisimi fulledim sagolsun bi klan vardı bide leoyla flax kasıp satıyodum oyle oyle 1 gunde iris fulledim suan 4 lf4 um var 10 hangara yetecek kadar lf3 bo2 vesaire vesaire konunun dısına cıktım kusura bakmayın. Yani demem oki tr sw 1 yılda yapacagın gemiyi gb2 de 4 ayda yaparsın.

9. Efe

Efe User

Bence tanlis dusunuyorsun.Ben gubde 1 iris alarak yaklasik 1 haftada tamamladim.9.yuda aldim.70 80 m 6-7 saatte kasilir.Tabiki full lf3 bir gemide.

Senin yapman gereken gelen tum uriler ie lf3 almak.Dönerek tallon kesebilirsin gibime geliyor.Olmadi lokum kes.Goliden vazgecme derim.Ben ilk gun goli almistim.Tabi ben lf3leri ve peti para ile aldim orasi ayri.Credi ile sakin lf3 alayim deme.Kredi ile extralarini tamamla.Kredi ile alinabileceklerden eksigin olmasin.Sobra biriktirmeye baslarsin.Oyle 25m kasmak kolay degil.Bazi tavsiye verenlere soyluyorum.BU BIR TAKTIK OLAMAZ.

Mumkunse biraz para yatirman gerekiyor malesef cok *** baskin yersin ve kacman imkansiz denecek kadar az.

10. aries123

aries123 User

Neseni yanlıs dusunuyorum acaba ya? "bence" lf3 e uri vermek sacma "bence" extralar fullenir 1 kac gune gelismek icin extramı lazım yoksa lf3 mu irismi?

Konuyu acan arkadasımıza kucuk bi oneri bence 11 tlye mobil odeme ile viplik al faydasını gorursun.

11. beyler bende alcam diyomda tr2de 30 mil basıyolar ben o parayı zorlaaa yapayım 1 tanecik lf3 emi gitsin lf3 ü salla gitsin bana bir abi dedi istek attı ben dedim abi ilk dedim pet mi alayım ırismi dedim pet alkutu topla dedi doru söylüyor adam tamam ıris alcan ama ıris zor alınan bişey tek başına 80-90-100 m civarı basarlar yapamassın o parayı tek başına arkadaşım sen beni dinle ilk pet al kutu topla 3 petini urile al tallon kes lf3 lerini fulle petle 1 günde 10-15 m civarı uri kasarsın bu ıris bişi deiştiriyo ama hasar fazla verdiriyo uriye yarmıyo pet al 3-4 urile al ilk ırislerini bana o adam dedi ben dedim lf3 mü alayım tallon mu keseyim dedim adam dedi tallonu şimdide kesersin dedi doru söylüyo ama ben 15000 2 k çakıyodum 3000 seprom yollayıp 3 2750 filan çakarak tallon kesersiniz ben adama baktım adam eziğim dedi baktım full havoc çark ve surgeon var yani ilk pet al sonra ıris sonra lf al kapı yap aegis al

beyler konu nasıl nerden açılıyor bilen söylesin konu aşçam

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ekim 2015
  12. aries123

aries123 User

Hangi bolume acacaksan oraya gidip sag ust tarafda yeni konu ac var oradan konunu acabilirsin

13. saol arkadaşım

14. aries123

aries123 User

Rica ederim :)

15. aries bişi dicemde ya bölümlere nerden bakılıyo ve bide sağ üstte yazmıyo bölümü bulamadım

16. aries123

aries123 User

Yeni baslayanlar bolumune acabilirsin oda bu sayfanın altında yazıyor yeni baslayanlar bolumu diye eger acacagın konu bu bolume uygun degilse moderetorler gerekli yere tasırlar yeni baslayanlar bolumune geldigin zaman sag ustte yeni konu ac diye bolum gormen lazım

17. tamam kardeşim çok saol eyvallah

18. Efe

Efe User

Adamin 3 dakikada zorla tallon keserek 25me lf3 almasi cok basit.Herkez yapiyor zaten!80me de iris alir.Cok akkillica...Cephane havadan geliyor zaten bu adama...Boyle yeni baslayanlar cok iyi bir sekilde kasilir!.

Bence ilj 3 irisini uri ile alip gerieiule lf3 fullemelisin.Urislerinin kalanini ihaleden hallet.Kolay gelsin..

19. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konuyu açan arkadaşımız,sorunalarına cevap bulmuştur umarım.

Gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.