Elitim bitti

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 22 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

NE YAPMALIYIM SİZCE ?

Anketin kapanma tarihi 26 Şubat 2019.
  1. PALA

oy sayısı 0
    0,0%
  2. KUTU

75,0%
  3. 22LVL GÖREVLERİ

oy sayısı 0
    0,0%
  4. SİZİN ÖNERİLERİNİZ- LÜTFEN YORUM YAZINIZ

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar başlıktanda anlıyacağınız üzere yeşil ve beyazım bitti bitecek

-20 k beyaz, 40 k yeşil kaldı, rsbm 50 k var, 2x 4 milyon , 2m sab anlıycanız üzere 2x ve sab pek kullanmıyorum yeşil ve beyaz kullanıyorum

-ancak suyunu cektıler sagolsun blacklight ve plutus etkinliği

-argemde kutu argesi var %20 fazla içerik alıyorm petim full 4seviye ve 3 seviye radar ve yagma protokolleri var

1-sizce ( SEBEBİYLE BİRLİKTE) paladyum mu topluyayım kutu mu topluyayım (katlayıcı almayı dusunmuyorum)

2- yada başka öneriniz var mı ? mesela daha benım 22lvl görevlerim duruyor onları mı yapmalıyım ( hangisini yapmamı önerirsiniz ) gelen üriyle hafta sonu kapılara basılabilir(vipimde yok)

3- ayrıca üridyum suan pek kullanmak istemıyorum sebebi ise prometeus lazerleri alıyorum sandık almam gerekıyo ayrıca yada blacklightta 2xbile bitene kadar rinusk kasıp biriktrip en son mu bu 22lvl görevleri yapıp üridyum kasıp lazerlere cevireyim

4- ayrıca bişey farkettim hafta sonu %15 idnrmle zeta yaparsam 160 170 k üri gidiyo kapıya ortalama 50 k kendisi verıyo 120 k zarar oluyor 50 sandık veriyor 75 k üri 25 kendim alıp 37.5 k ile 157 k -112.5 ( 75 sandıkların parası) = 30 k gibi bi zarar oda dosyalar beyaz ve tp şp ye vermısım gibi düşünsek aslında karlı gibi

-şöyle bir durum var petim 20 lvl çok benzin yiyor altını çizmek isterim
    evet önerilerinizi beklıyorum ama istediğim şey hem rinusk kasam hem üri kasam hem elit kasam ne ala memleket :D
    ---en dip not sizce 15 k üriye ilerlemeyi sıfırlayıp 30 klık lazeri ve sepromla güçlendiricileri alayımmı tabi hangi elitle vurcaksam yaratıklara :D

2. usta06

usta06 User

1- vip ve indirim yoksa gemi kasmak tam bir eziyet ama bana kalırsa katlayıcı olmadığı halde kutu toplamak pala toplamaktan iyidir.

2- görevleri elbette yapmalısınız eninde sonunda bitecektir ,güzel ödülleri var

3- prometheus lazeri kasacaksanız elit kasmanız mümkün değil kolay kolay. çünkü 1 lazer için nerden baksanız 200k x4 gidiyor. sandığı(anahtarı sanırım) da zetadan almak en mantıklısı (çünkü argeninizin de 50 veya makul bir seviyede olmadığını varsayıyorum ve galaksi basarken elit de kazanıyosunuz ,aslında galaksiye bastığınız uridiumun çoğu yine size dönüyor, kayıp olarak görmeyin)
    elit kasmanın en güzel yolu bol bol kapı yapmak bunun için gg ve uridium lazım, bunun için kutu-pala-cubi yaparak kasılabilirsiniz.

4 - indirim vip olmadan kasılmak zor demiştim ve en bariz kısmı da sanırım bu kapı yaparkenki maliyet farkı, sadece anahtar lazımsa satın alın, kapı yapmayın derim ben.

petinizin az yakıt harcamasını istiyorsanız modül ve protokollerden hangisi o anki durumunuza uyuyorsa sadece onu takın fazlası her zaman daha fazla yakıt tüketir,
    pette hiç bir modül protokol yoksa 20 seviyede tüketim 41 yakıt/dakika , her modül için +4 ve her protokol için ise +2 yakıt tüketir hesabınızı buna göre yapın.

amacınız bol bol güçlendirici biriktiriyim olmadığı sürece sıfırlamaya uridium harcamayın, diğer türlü zarar edersiniz.

benim tavsiyelerim bu yönde, daha iyi bir şekli varsa bu işin konuya bakan arkadaşlar söyler , iyi forumlar.

3. BlueSparkk

BlueSparkk User

Paladium toplamak en mantıklısı. alfa beta gamma kapısına yönelirseniz daha iyi olur.
    gamma kapısını açan kadar alfa betayı 2 şey kez açmış olursunuz.
    180 k beyaz,180 k uridium kazancınız olucak. veya sadece zeta yapsanızda olur. 2 şer tane zeta açın, pazar günü çifte ödül var. girip yaparsanız 2 zetadan toplam 100 yeşil anahtar alırsınız. prometheus için kutuyu ordan cıkarabilirsiniz. şahsen ben öyle yapıyorum.
    petin yakıt harcamasına gelirsek, yakıt protokolü satın alabilirsiniz. cok önemli derecede yakıt tüketimini azaltıyor.

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  4. öncelikle cevaplarınız için teşekkürler kutu toplamak daha mantıklı dıyorsunuz yani, argem 37 arge almayı cok uzun zaman once bıraktım ve düşünmüyorum kacınma manevrası ve ayarcıyıda fulledıkten sonra argeyi inclediğim kadarıyla geri kalanı (uzaylı avcısı hariç) gereksiz buldum uzaylı avcısıda 43 arge falan istiyodu sanki öyle hatırlıyorum o yüzden ugrasmam,
    aklıma gelen bir diğer secenek ise acaba dedim gilziye girmeyi deneyip bi 100 k alıp cıksam mı ama oraya girmem görev için bile çok uzun surmustu 1 hafta kadar ugrasmıstım yani o 1 haftada neler yapılır neler, genelde tek takılıyorum arkadaş çevrem 2015 gibi oynu bırakmıstı bende onlarla beraber bıraktım , bırkatımda ortada cyborg falan yoktu öyle diyim yani bende o zamandan beri oynamıyorum arkadaş çevrem yokken para verip oynamak bana biraz aptallık gibi geliyor maruz görürsünüz ki ve şuan bulundugum serverdeki klanların hiç birisini sevmıyorum o yüzden tek kalmaya devam edeceğim gibi duruyor ,, en büyük sebep bu para harcamamda yoksa dedinz gibi çekerim katlayıcı indirim kapılar kralı olurum :D zaten harcadıgım elitte önceden oynarkenki biriktirdigim elitti, gemi durumumda 24 prometeus var gerisi full zaten gemi olarak sadece cyborg var diğerleri yok eğer daha vereceğiniz cevap olursa diye eklemek istedim

anladım yok ona verecek uridyumum yok :D malesefki zaten oda cok değişik aldıgın protokol azaltıyo yakıtı ama takmak için bile yakıt yiyor :DASDASD,,,
    evet alfa beta gama yapmıycam kusasım geliyor o kapılarda kazandıgım eliti kapıı bitirmek için veıryorumm suan gecen yaptım oradan bılıyorum 4 alfa 3 beta 1 gama yaptım kazandırdıgı elitten fazlasını aldı diyebilirim cunku vipim yok düz kesıyorum tallonları falan cok suruyor ve besleme cekıyor dediğiniz gibi tamamen üridyumumu zetaya yatırabilirim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Şubat 2019
  5. KATALONYA

KATALONYA User

Global 7de elitimin 1milyonun altına indiğini hatılamıyorum sebebi her hafta sonu abg dönmem elitiyle kasılmamdı indirim vipte olunca tabi her hafta sonu hades dönmezsem bu döngüyü sürdürüyordum sürekli savaşmama rağmen rsb beyaz uridium sıkıntımın olduğunu hatırlamıyorum çünkü hafta sonu akıyordu hafta içide 1 saat boss veya cubi uberde oluyordu ara sıra topluyordum geriye kalan savaşlarda yakıyorduk.

6. usta06

usta06 User

gizliye girmeye uğraşmayın bile 100k kimseyi kurtarmaz :D
    şunu ekleyebilirim, prometheusu kasarken tek başınıza iseniz (yani invoke-impulse veya mindfire kesen bir grup bulamadığıızda ) attend kesin, diminsher gemisinin yeteneğiyle beraber cyborgdan daha az elit mermi kullanarak kesilebiliyor ,şunu da unutmayın diminsher yeteneği sadece kalkanlara fazla hasar verdiği için diğer yaratıklarda işe yaramaz sadece impulse ve attend e karşı kullanışlı. ayrıca sabah oyuna reset geldiğinden ortalıkta bayağı bi impulse oluyor, onları da kesebilirsiniz.

Son düzenlenen: 22 Şubat 2019
  7. Prometheus kasmanın anahtarı İnvoke'dur eğer 5 kişilik bir grup varsa Attend'den daha az elite aynı Rinuks'u kasarsınız. Katlayıcı alıp kutu yapmanız her açıdan daha iyi katlayıcısız da olur.

8. konu kapanabilir adminim Manitu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Nisan 2019
  9. Bu arada aklıma gelmişken ekleme yapayım. İndirim gününde indirim ile alfa,beta ve gama dönerseniz uriniz gitmeden kapı dönebilirsiniz. Bu da elit kasmak için birebir.

10. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

Son dakika taktiği için diğer üyelerimiz adına ben teşekkür ederim :).

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.