Öneri Elmas Diroit Düzeni Güncellenmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Savitar16 tarafından 24 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Elmas Diroit Düzeni Güçlendirilmeli mi?

1. kalkan yenileme +10.000 ve dp -20%

68,2%
  2. kalkan yenileme +10.000 ve dp -30% (dp aynı)

22,7%
  3. Güncellenmesin, aynı kalsın

9,1%
  1. Savitar16

Savitar16 User

Merhabalar arkadaşlar özellikle yeni çıkan tasarımlarla ve hasarların çok artmasıyla Elmas tasarımının fazla bir avantajı kalmadı;
    önerim

kalkan yenilenme sınırı olan 5.000 -> 10.000 olsun

dp eksisi de elmas düzeninin oyuncular arasında son zamanda kullanım istatistiğine göre düzenlenip 30 dan 20 ye düşürebilir

2. Bir aralar oyunda elmas+ aegis ikilisi diye bir kavram vardı vay be :D
    Tabi ozamanlar orcus protmetheus falan filan yoktu o tarz şeyler
    2013-2014 yıllarında hep aegis+elmas ile oynardım tamir olmadan durmadan sınırsız kasım, çok iyi bir ikiliydi hele birde yetenek güçlediricilerin falan varsa,

Fakat yeni driot düzenleri çıktıktan sonra eskilerin pek havası kalmadı

Kalp, elmas, bunların bir artisi kalmadı dediğin gibi olabilir ve fikrim olumlu

3. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

Savitar16 bunu beğendi.
  4. Harika düşünülmüş +1

5. Savitar16

Savitar16 User

Evet gerçekten güzel günlerdi :) Elmas düzeninin hep farklı bir yeri var benim için bu oyunda

Ben teşekkür ederim, umarım güncelleme yapmayı düşünür geliştiriciler :)))

Teşekkürler yorumunuz için

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş