Öneri Elmas Droit Düzenine Buff(Güçlendirme)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Gumball tarafından 12 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Elmas Düzeni Bufflanmalı mı?

 1. Evet

  75,0%
 2. Hayır

  25,0%
 1. Gumball

  Gumball User

  Selamlar arkadaşlar, bu droit düzeninin kalkan yenilemesinin %1 den daha fazla olması gerektiğine inanıyorum sonuçta %30 DP den taviz veriyoruz ve rakibin bizi patlatma olasılığı çok yüksek. Yeni başlayanlar için de öncelik bu düzen konumunda olur hem. siz neler düşünüyorsunuz?
  Edit;Kalkan yenileme sınır 5.000 zaten, bu sınır sabit kalsın ve %1 sınırı artsın diye açmıştım, üst sınıra çabuk ulaşmak için daha az kalkan gereksinimi vs. diyerekten.
   
  Son düzenlenen: 13 Ekim 2018
  Okyanus bunu beğendi.
 2. Merhaba,

  Yeni başlayan arkadaşlarımız için faydalı bir yaklaşım olmuş.
  Arkadaşlarımızın değerlendirmelerine göre konunuzun gidişatına bakalım.
  Destek gördüğü takdirde değerlendirilecektir.


  İyi forumlar.
   
 3. Bence ucus duzenleri seviyelere gore avantaj saglamali 6+ 12+ ve 18+ level olarak
   
  Gumball bunu beğendi.
 4. Gumball

  Gumball User

  PVPci arkadaşlara sorun yaratmaz, yine kesebilirler. kasılanlar için özellikle kristallonda oldukça hızlı bir kasılma ve zevk sağlar. ''%1 in yükseltimesini istememe sebebim 500k kalkanda maksimum seviyeye ulaşıyor ve silahlardan oldukça taviz veriyoruz. destekleyenlere teşekkürler. Yeni/yeniden başlayanlara hep destek tam destek.
   
 5. %1 ile savaşırken kasılırken katkısı zaten güzel. Bu oran arttırılırsa büyük ölçüde dengesizlik olur dünyanın lazerini atmamıza rağmen sonuç vermeyen savaşlar ortaya cıkar çok yorucu olur.
   
 6. LARK1988

  LARK1988 User

  kesinlikle katılıyorum
  oyum +1
   
  Gumball ve *FastMonster* bunu beğendi.
 7. uzayl80

  uzayl80 User

  +1 ama bence bütün uçuş düzenleri için gecerli olması lazım hepsinin dej avantajı var bunun ortadan kalkması gerekiyor
   
  Gumball bunu beğendi.
 8. Gumball

  Gumball User

  şimdi 5k kalkan yenileme sınırı var, ben o sınırın artmasını demiyorum zaten, kalkan az koyulsun ve üst sınıra çabuk ulaşılsın ki lazerlere yer açılsın ve kasılanlar daha seri kassın.
   
 9. +1 Savaşçı biri olarak her savaşımda mutlaka kullandığım bir uçuş düzeni biraz gelişirse daha iyi olur hem yeni başlayanlar için ise daha iyi olacaktır can azalmadan daha rahat kasılacaklardır ;)
   
 10. uzayl80

  uzayl80 User

  öle oluncada rahat rahat ski haritarda gemi kesmesi kolaylaşır - puan verdim gerek yok bu bilgi güclü gemilere avantaj olur
   
 11. Evet güçlülere avantaj olur ve evet eski haritalarda kesmek çok kolaylaşır ama mesela bi 8 iris yada 2-3 iris ve flaxlı aegis ve solace rahatlıkla kristallon kesebilir ve gelişebilir çünki can alabilicek kalkan zaten yenileniyor sürekli ben güçsüz arkadaşlar için +1 attım zaten pek çok full oyuncu bu uçuş düzenini kullanıyor savaşlarda
   
 12. Gumball

  Gumball User

  güçlü gemilere nasıl bir avantajı olabilir? editleyerek 5k yenileme sınırını belirttim, üstüne üstlük %30 DP düşüyor... 60k vuran adamın işine gelir bu. diğer yandan zaten rahat kasmaları için güçlenmesini istiyorum. güve düzeni ile çok kolayca kesileceğini de hatırlatırım. tekrar düşünmelisin.
   
 13. uzayl80

  uzayl80 User

  sayın arkadas düşman oyuncu senin haritana gelirse tabii geliyor sendede düzen yok ana haritalar x2 x3 x4 haritaları koruma olmadıgı sürece hertürlü kesim olur + oyuncuya saldırı için level sınırlaması lazım 20 leveldeki full oyuncu gelipte level 5 teki oyuncuyu kesiyor adam yeni başlamış sen elitsin neyine kesiyorsun işt adam gelişim aşamasında sen 60k vuruyorsun larşındaki adam 1k anca vuruyor nekdar düşersen düş eşit olmadıgı sürece sıkntı
  oyun yönetimine sesleneyim herşeyi uriye cevirdiniz credili adam gibi bişey yok kıytrık tasarımlar bile uriyle hep bunla ilgili düzenleme olsun uriyede bukadar önem vermeyin arkadaş ( paraya ) olanı var olmayanı var be insaff
   
  Son düzenlenen: 14 Ekim 2018
 14. Gumball

  Gumball User

  haklısın ve sana katılıyorum, ama konunun dışında bu. kimseye zararı olmayan bir düzen sonuçta, sürekli ofansif şeyler güçlendirilip güncelleniyor zaten.
   

Sayfayı Paylaş