elmas

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmaz749749☺2 tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. elmas üçüş düzeni ben portalda olsam kalkan doluyomu yani yoksa savaştayken
    ageis bi takti konuma yardım istiyorum

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Elmas tasarımı ile portalda ve saldırıya korumalı her kordinatta kalkanınıza etkisi vardır yanlız savaşta iken çok fazla bir dolum beklmeyin hem dp olarak bir düşüş yaşarsınız hemde kalkanlarınız çok fazla dayanmaz genelde elmas kasılırken çok yarar sağlayacaktır size birde ageis olmanız çok avantaj olacaktır.

3. portalda dursam 1m kalkan olan kadar olurmu oyle ?

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hayır o kadar olmaz tabi mevcut kalkanınız neyse o kadar olur mesela 300bin kalkan varsa o kadar olur 200 bin kalkan puanınız varsa o kadar.MEVCUT ne ise o.

5. yani azmi kalkan kadar ornek talon bana 4k atıo ben kalkan 1k artıo 2k da olabilir 1% kaçsa

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Özelliği kalkanın kaç olursa olsun sn 5 k kalkanını yenilemesi yani absorben yüksekse kristallonun hasarını tamamen emiyor,buda kasılmada çok avantaj sağlıyor.aegisinde 30 sn de bir kalkan yenileme yeteneği oldugu için buda size avantaj sagliyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.