elveda darkorbit

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve PΘSΞΨDΘΠ tarafından 24 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyunun oynanabilirliği kalmamıstı bende bırakmayı düşünürken bi tane chat bülbülü düşman klan oyuncusu gördüm ve oynu güzel bırakmak istedim. ama elamanın yeni aldığı N/A de çöp olacak ama olsun 89 kere kesmişim :)
    sanırım ikimizin hesabımızı da banlarlar pusingden en azından keserek banlanalım.
    yanımızda da bi albay götürcez fena mı daha adil oynanabilir dengeli oyunlarda görüşmek üzere hoscakalın :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Aralık 2020
    -crusmaster99-, RAA33 ve mertmert009 bunu beğendi.
  2. bende yeni oyunlara yelken açtım :D daha gerçekçi ve oynanabilir uzay oyunlarını oynamaya karar verdim :)

RAA33 bunu beğendi.
  3. RAA33

RAA33 User

Bulursanız haberleşelim brolar :)

4. Savaş oyununda düşman kesmek ban sebebi maalesef :S oyunu bırakmanız üzücü bir durum ama bu kadar göz göre göre yapılan işlemlerden sonra oyunun mekaniğini tamamen bozan programlar yüzünden bu tür oyun bırakmalar devam edecek gibi :S

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Doğruluğu kanıtlanmadığı sürece belirttiğiniz durum isim paylaşmasanız da itham niteliği taşımaktadır. Oyunu bırakıp bırakmamanız size özel bir durumdur. Başarılar dilerim.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.